Elektronik

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Bu yazımızda Çinli ev gereçleri üreticisi firmanın Akıllı robot süpürge modeli 360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularınıza cevap verirken; Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konuları ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Klasik süpürgeler ile ev süpürmek ve ardından silmek çok yorucu ve zaman alan bir iştir. Süpürgeyi takmak, silmek için eğilip kalkmak bel ağrısı başta olmak üzere bir sürü olumsuzluğa sebep olabiliyor. Teknolojinin bu konudaki en kolay çözümü akıllı robot süpürgeler olarak karşımıza çıkıyor. 360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge tüm bu işleri tek başına yapabilecek özellikler ile dikkatleri üzerinde topluyor.

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Kullanışlı Mı?

Süpürme ve silme işlerini yorulmadan ve pratik yapmanın yolu bu robot ile çok kolay oluyor. Tam istediğiniz gibi temizlik yapabilen 360 S10 Vacuum Mop zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor. Tek başına koca evi temizler ve size temiz bir yaşam alanı sunabilir.

Siz diğer işleriniz ile meşgul, bu akıllı robot süpürge yüksek emiş gücü sayesinde toz ve kir kalmadan temizleyebilir. Eski tip süpürgelerle süpürmeye ve yer silmeye son verir. Akıllı özellikleri ile el değmeden ev temizlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Mükemmel haritalama özelliği ile tüm evinizi tarar ve sonraki seferler sorunsuz temizliğe devam eder. İki işi aynı anda yapabilir ve performansı ile sizi hayrete düşürür. Kaliteli ve işlevsel olması ile bu süpürge çok satan robot süpürgeler sıralamasında gayet iyi bir sırada yer alıyor.

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

3300 pa emiş gücüne sahiptir. Halıları ve diğer zeminleri sorunsuzca temizler. Yüksek emiş gücü sayesinde halı diplerindeki ulaşılması zor toz ve kirleri emip haznesine çeker. Sert zeminleri çizmez ev ışıl ışıl temizlik sunar. Mop bezinin kalitesi oldukça iyi olup; atlamadan zeminleri siler.

Pil kalitesini iyi olması kesintisiz temizlik sunuyor. 5000 mAh kapasiteli pili 180 dakika çalışmasına etken oluyor. 180 metrekare büyüklüğündeki evi tek şarjla zorlanmadan temizliyor. 55dB ses seviyesi ile ortamda rahatsızlık vermez. Bebeğiniz ve evcil hayvanınız robot süpürgenin gürültüsünden rahatsız olamaz.

Çok sayıdaki sensörü çarpma ve düşme gibi olumsuzlukların önüne geçmektedir. Eşyalarınıza zarar vermeden temizliği sürdürür. Algılama seviyesi gayet yüksektir. Çünkü bu akıllı robotta 24 adet gelişmiş sensör mevcuttur. Oda sınırlandırma, bölge bloklama gibi istemediğiniz yerleri pas geçme özelliği bulunmaktadır. Temizlenmesini istemediğiniz yere sanal bariyer oluşturduğunuzda o bölgeyi temizlemeden diğer bölümlere geçer.

10 ayrı haritalama fonksiyonu sayesinde farklı mekânların temizliği içinde kullanılabilen bu akıllı robor süpürgeyi yazlık ev gibi yerlere de transfer edip kullanabilirsiniz. Zaman planlama İle temizlik saatine siz karar verebilirsiniz. Yan fırçası ulaşılması zor bölgelere erişebilir ve böylece tam temizlik sağlayabilir.

Uygulama üzerinden Wi-Fi ve Bluetooth özellikleri ile uzaktan kontrol sağlanabilen 360 S10 Vacuum Mop evde olmadığınız vakitler bile ister otomatik zamanlama, ister uygulamadan manuel komutla temizlik yapabiliyor.

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge Almaya Değer Mi?

Ev işlerine vakit ayıramayanlar, çalışan kadınların temizlik işini emeksiz yapmasına yarayan bu akıllı robot süpürge ile en zor işlerinden kurtulmuş olursunuz. Temizlediği mekânda toz ve kirden eser bırakmaz. Silme özelliği gayet güzeldir ve tekrar üstünden geçme gereği hissettirmez.

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürgenin en büyük avantajlarından birisi istediğiniz yerde temizlik yapabilmesidir. Uygunluk durumuna göre istediğiniz yerden başlar ve mükemmel temizlik deneyimini denemenizi sağlar. Otomatik yazılım güncellemesi yaparak; sürekli güncel vaziyette çalışır.

520ml su haznesi ve 500ml toz haznesi yeterli temizlik için ideal boyuttadır. Toz haznesini boşaltırken 360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner’ın nedenli temizlik yaptığını kendi gözünüzle görmüş olursunuz. Bu akıllı robot kullanıcı yorumlarına göz atmanızda fayda var. Kullanıcı yorumlarının büyük bir çoğunluğunda üründen duyulan memnuniyeti görebileceksiniz.

Bizce almaya değer bulunan bu akıllı süpürge ile tertemiz mekânlara kavuşabilir ve yorulmadan temizlik yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu