Elektronik

Apec 49.4 CC Benzinli Moped Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kısa zamanda gerçekleştirdiği büyüme ile araçlarını çokça gördüğümüz Volta markasının araç modellerinden birisi olan Apec 49.4 cc Benzinli Moped Nasıl, Alınır Mı? sorularına yanıt ararken Apec 49.4 cc moped ile ilgili kullanıcı yorumları gibi deneyimleri de sizlerle paylaşıyoruz.

Yoğun trafiğin yaşandığı şehirlerde kargo, ürün taşıma ve işe gitme gibi niyetlerle tercih edilen mopedler bu aralar yoğun ilgi görüyor. Akaryakıtlarının pahalı olduğu sıralar Büyükşehirlerde ekonomik katkısı ile sıkça bu mopedleri görüyoruz. Volta Apec 49.4 cc benzinli moped de dayanıklı şaşesi, düşük yakıt sarfiyatı ile satış listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Apec 49.4 cc Benzinli Moped Nasıl ?

2.1KW güç üreten güçlü motora sahip Apec benzinli moped sürekli değişken otomatik vites sistemine sahiptir. Kullanımı çok kolaydır. Ergonomik kullanım sunar ve konforlu yolculuk yaparsınız. 80 kg ağırlığa sahip Apec 49.4 moped 5,3 litre yakıt tankıyla şehir içinde uzunca yol yapmanızı sağlıyor. Yakıt tüketimi oldukça azdır. Bir depo benzinle epey kilometre yaparsınız.

Süspansiyon sistemi oldukça gelişmiştir. Bu sistem sayesinde sürüş esnasında stabilite ve konfor sağlanıyor. Apec moped iki kişilk yolculuk için ideal bir taşıttır. Savrulma, silkme kolay kolay yapmaz. Geniş tabanlı lastikleri yola daha fazla tutunma sağlıyor. Apec benzinli moped ile azami 150 kg’a kadar yük taşıyabiliyor. Saatte 45 km hıza ulaşabilen Apec moped B sınıfı ehliyetle kullanmaya kanunen uygundur. 2yıl üretici firma garantili Apec 49.4 cc Benzinli Moped şık ve zarif görünümüyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Apec 49.4 cc Benzinli Moped Kullanıcı Yorumları

Apec scooter’i yazlık bir beldede işlettiğimiz büfemizin sipariş getirip götürme işlerinde kullanmak için aldık. Büyük araçla her seferinde git gel park et derdi oluyordu. Apec benzinli mopedte böyle sıkıntılarımız yok. Marşa bas yola çık. Kışın çok yoğun olmasa bile yazın trafik bir hayli kalabalık oluyor. Müşterilerimize siparişi geç götürmek olmaz. Zaten rekabette çok olduğu için ayıp yaşamamak adına Benzinli moped elimiz ayağımız oluyor. Yakıtı çok az. 100 km de 2 litre yakıt harcıyor ortalama. Kaskı takıyorum. Güvenli ve seri bir şekilde istediğim yere gidip geliyorum.

Apec 49.4 cc Benzinli Moped kullanmak için ehliyetimi de değiştirmeme gerek olmadı. B sınıfı ehliyetle kullanılabilliyor. 2 kişiyi rahatlıkla ve konforla taşıyabiliyor. Yan komşum damacana su satıyordu. Benden görüp o da Apec 49.4 cc benzinli moped aldı. Özel bir aparat sayesinde 3 damacana suyu taşıyor tek seferde. Küçük esnaflar için gayet mantıklı ve ekonomik bir taşıt.

Apec 49.4 cc Benzinli Moped Alınır Mı?

Apec 49.4 cc Benzinli Moped’in en önemli özelliği az yakıt tüketimi denebilir. Yakıtı resmen kokluyor. Arıza tespit sistemi sizin ve aracın güvenliği anlamında güzel düşünülüp tasarlanmış bir fonksiyon. Büyükşehirlerde trafik derdine son verebiliyor. Ekonomik açıdan epey bir katkısı oluyor. İster esnaf olun ister işçi Apec 49.4 cc moped ulaşım sıkıntısını sıfıra indiriyor. İndirim marketlerden uygun fiyata alınabiliyor.

Başa dön tuşu