Elektronik

Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Erkek kişisel bakım ürünleri ile ismini duyduğumuz ve hızla gelişen ürün gamı ile piyasada yer edinen Aprilla markasının şarjlı tıraş makinesi modeli Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi nasıl, alınır mı? sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Erkeklerin imajının bir bölümünü oluşturan saçları bakım ve kesim yönünden zahmetli olabiliyor. Açık kuaför bulmak, sıra beklemek gibi zaman kaybedeceğimiz bir çok unsur bulunuyor. Kullanılan makinenin kalitesi de çok önemlidir. Saçı çeken, kırpık kırpık kesen makinelerde tıraş olmak eziyet oluyor. Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi bu tarz problemler ile karşı karşıya gelmenizi önlüyor.

Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Nasıl?

Kuru kullanım için tasarlanan Aprilla saç kesme makinesi keskin bıçak ağızları sayesinde acısız saç kesme imkanı sunuyor. Makinenin bıçakları çalıştıkça kendi kendini bileğliyor. 0.2 m uzunluğa kadar saç kesebilir. Makinenin başlığında 19 farklı uzunluk var. Ergonomik gövde tasarımı ile tıraş olurken elinizi yormuyor. Harika bir tutuş imkanı sağlıyor. Sadece saç için kullanmanın yanı sıra sakal uzatanların da yardımına koşar.

Li-ion kaliteli bataryası tek şarj ile 60 dakika kesintisiz kullanım sunuyor. Usb şarj kablosu ile çoğu yerde kolay şarj olur. 1 saatte tam dolu olacak şekilde şarj ediliyor. İster kablolu ister kablosuz çalışabiliyor. İstediğiniz yerde tıraş olabiliyorsunuz. Kutu içinde yağ, temizlik fırçası gibi kullanım ömrünü arttıracak malzemelerde çıkıyor.

Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Kullanıcı Yorumları

Tek koltuklu bir berber işletmecisi olarak eski tıraş makinem bozulduğun da Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesini satın aldım. Uygun fiyatlı olması tercih etmem de etkili oldu fakat endişe ederek almıştım. Çünkü profesyonel kullanım için üretilen tıraş makineleri Aprilla 5036’nın neredeyse 3 katı fiyatına satılıyor.

Cihazı ilk şarjdan sonra bir müşteri tıraşı sırasında denedim. Sonuç harika. Markalı, reklamı bol makineler gibi iyi tıraş ediyor. Tıraş olan müşteride hiç bir rahatsızlık hissetmediğini söyledi. Aprilla 5036 şarj konusunda da epey uzun kullanım sağlıyor. Tutuş rahatlığı kulak arkası gibi yerleri tıraş ederken kolaylık sağlıyor. Tek eksiği bıçak ağızlarını yağlama sürecini çok uzun tutmamak gerekiyor. Yoksa saçı çekiyor diye şikayetler olabiliyor. Ben çok memnunum bu saç kesme makinesinden. Bireysel kullanım için de oldukça iyi sonuç alınabilir.

Aprilla 5036 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Alınır Mı?

Saç kesme becerisi olan, berberde sıra beklemeyi sevmeyen, çocuk ve yaşlıları evde tıraş etmek isteyenler için muazzam bir şarjlı saç kesme makinesi denebilir. Bıçaklarının kendini bilemesi çok iyi ve uzun yıllar kullanıma uygun hale getiriyor bu cihazı. Hafif ve kullanımı çok kolay. Şarjın süresi bile profesyonellerin kullandığı makineler kadar gidiyor.

Başa dön tuşu