Elektronik

Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Özellikle A101 mağazalarında satılan kişisel bakım cihazları ile bilinirliği atan Aprilla markasının çok satan baskül modeli Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Ayrıca ABS 1027 baskül ile ilgili kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Vücut kitle endeksi ne kadar sağlıklı bir bedene sahip olduğumuzun işaretidir. Sosyal yaşamda yer edinirken fiziki görünüşümüz istemesek bile önemli olur. Fit bir vücuda sahip olmak ve istenmeyen kilolarla mücadele ederken yardımcılardan birisi de basküller oluyor. Aprilla ABS 1027 Dijital Baskül sağlamlığı ve doğru ölçümü ile meraklılarının beğenisini kazanıyor.

Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü Nasıl?

Temperli camı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz hassas ölçüm yapabilen bir baskül modelidir.  Camı dayanıklı ve hafif malzemeden üretilmiştir. Yüksek hassasiyet sensörleri vasıtasıyla en doğru kilo ölçümünü sizlere sunar. LCD ekranı 180 kg ağırlığı ölçen ABS 1027′ pilinin azaldığında uyarı vererek sizi bilgilendirir. 0.1 kg hassasiyetle ölçüm yaparak en doğru sonuca ulaşmanıza yardımcı olur. CR2032 pil tipi ile çalışır ve pili uzun süre kullanım için gayet uygundur. Banyodaki nemden ve ısıdan etkilenmez. Otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Sadece kilo ölçümü için kullanılabilir. Terazi hassasiyetine sahip olmadığı için farklı amaçlara yönelik kullanımı doğru olmaz.

Aprilla ABS 1027 Dijital Baskül Kullanıcı Yorumları

Sürekli gittiğim spor salonunda kilo verme programına uygun çalışırken Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü çok işime yaradı. Spor danışmanım düzenli kilo ölçümü istediği için uygun fiyatlı ve yüksek hassasiyete sahip Aprilla 1027 baskülü tercih ettim ve gayet memnunum. Camı çok dayanıklı. 3 haneli rakamlardayken bile sorunsuz ölçüm yaptığına şahit oldum. Banyoda her duştan sonra muhakkak kullanıyorum. Pili kolay kolay bitmiyor galiba. Çünkü 4 aydır kullanıyorum ama hiç bir sıkıntı olmadı. Baskülden indiğinizde kısa bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Ben A101 marketten neredeyse piyasanın %30 daha ucuzuna aldığımı hatırlıyorum. Hafıza özelliğinin olmaması sürekli kullananlar için dezavantaj denebilir. Fakat benim için hiç sorun değil. Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü uzun yıllar kullanacağımı düşünüyorum.

Aprilla ABS 1027 Dijital Banyo Baskülü Alınır Mı?

Diyet yapanlar, fazla kilolarından kurtulmak isteyenle ve spor salonlar müdavimleri için harika bir baskül cihazı denebilir. Camı hava destekli olduğu için dayanıklıdır ve kola kolay kırılmaz. Fiyat ve performans olarak değerlendirilirse almaya değer bir ürün olarak nitelendirilebilir. Banyoda, yatak odasında kullanmanın yanında spor salonları, eczane işletenlerin de müşterilerine hizmet etmek için kullanabileceği kaliteli ve şık tasarımlı bir baskül olarak değerlendirilebilir.

 

Başa dön tuşu