BilgisayarElektronik

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi İyi Mi?

Kişisel bakımına önem veren ve özen gösteren erkeklerin işini kolaylaştıran Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi Nasıl, İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri konu başlıkları altında inceleyeceğiz.

Özellikle imajlarına ve dış görünüşlerine önem veren, kişisel bakımını kaliteli ve uzun ömürlü cihazlarla yapmak isteyen betlerin tercihi olan Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi, her banyoda olması gereken bir ürün.

Aprilla ATR 7013 Nasıl , Özellikleri Nelerdir?

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi, tek bir makineyle saç, sakal, ense düzelteme işlemini yapabilmenizi sağlıyor. Paslanma çelik bıçağı kendi kendini bileme özelliğine sahiptir ve uzun zaman kullanım için tasarlanıyor.

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi; güçlü motoru ve ayarlanabilir kılavuz tarağı ile saç tıraşı, sakal tıraşı ve ense tıraşı işlerinizi saçınızı çekip canınızı yakmadan hassasiyetle yapmanıza olanak tanıyor.

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesiergonomik dizaynı ile makine tutuşunu kolay hale getiriyor ve bu sayede saç, sakal tıraşı olurken vücudunuzun kıvrımlarına kolaylıkla uyum sağlayarak daha zevkli bir tıraş olmanız için yardımcı oluyor.

Aprilla ATR 7013 Teknik Özellikleri

Kablosuz Kullanım Var
Kullanım Süresi 45 dk
Islak / Kuru Kuru Kullanım
Kullanım Türü Şarjlı
Renk Siyah
Kullanım Bölgesi Saç
Şarj Olma Süresi 10 Saat
Hassas Tıraş Başlığı Yok
Burun Temizleme Başlığı Yok
Şarj Durumu Göstergesi Var
Kaş Düzeltme Başlığı Yok
Kulak Temizleme Başlığı Yok

Aprilla ATR 7013 Kullanıcı Yorumları

İşim gereği imajıma ve kişisel bakımıma  daha fazla önem verme gerek bir sektörde çalışıyorum. Kişisel olarak ta dış görünüşümün şık ve çekici olması gerektiğine inandığım için tıraş konusunda bir hayli hassasım.

Kuaförümün tavsiyesi ile görüp aldığım Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi benim bu ihtiyaçlarımı tamamen karşılatabilen bir makine. Kimi zaman haftada kimi zaman ise 3 günde uzun olan sakallarımı Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi ile kolayca düzeltip şekil verebiliyorum.

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi kablosuz kullanma imkanı sunuyor  ve bu da  özellikle kısa süreli iş gezilerimde aşırı derecede işime yarıyor. Bir defa yapılan şarjla yaklaşık 12 kez tıraş olabiliyorum.

Ense alma işini haliyle kendim yapamadığım için kardeşim yada yakın arkadaşım geldiğinde bir kaç kez denedim ve başarılı buldum. Kutu içerisinde temizlik fırçası, yağ, usb şarj aleti de standart olarak ürüne ilave olarak veriliyor.

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi İyi Mi?

Aprilla markasının Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi çoğu kullanıcının olduğu gibi berberler ve kuaförlerin de çokça kullandığı bir makine. Makine, bıçaklarının paslanmaz olması, güçlü motoru ile epey bir zaman rahatlıkla kullanılabiliyor.

Aprilla ATR 7013 Saç ve Sakal Kesme Makinesi, Kablosuz kullanım özelliğine sahip olduğu için bu saç ve sakal kesme makinesi kullanıcılarına her yerde tıraş olma olanağı veriyor. Bu özelliği sayesinde tercih sebebi olabilir.

İndirim marketlerin aktüel ürünler kataloğunda gerçek anlamda uygun fiyata bulabileceğiniz bu mükemmel cihaz sayesinde çocuklarınızı ve evde bulunan diğer kişilerin basit saç ve sakal stillerinde değişiklik yapmak çok kolay öğrenilebilir ve denenebilir bir deneyim olabilir.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu