BilgisayarElektronik

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer İyi Mi?

Ülkemizin en büyük beyaz eşya ve mutfak ürünleri üretici konumundaki Arçelik markasının airfryer modellerinden birisi olan Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları konu başlılarını inceleyeceğimiz yazımız sizlerle.

Ülkemizde hemen hemen her evde bir ürünü bulunan Arçelik markasının bir yağsız, az yağda, fırınlama yapma ve daha bir çok özelliğe sahip ürünü Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, kalitesi ve görsel güzelliği ile ön plana çıkıyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Herkesin malumu Arçelik firması ev aletleri ve beyaz eşya denince ilk akla gelen marka olarak biliniyor. Markanın Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer modeli 2400 W motor gücü ve 8 L. hacmiyle kalabalık aileler ve misafiri eksik olmayanların yemek hazırlama zahmetini kolaylaştırabilecek kapasiteye sahip bir airfryer cihazı olarak üretilmiştir.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, 9 farklı programlama özelliğini bünyesinde bulunduruyor. Yağda, az yağda, fırınlama, ızgara, buz çözme, sebze – meyve kurutma gibi birden çok işlevi bulunuyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, iki hazneye sahip olduğu için aynı anda farklı gıdayı pişirebiliyor. Bir haznede altın sarısı çıtır çıtır patatesler kızartırken diğer haznede nar gibi kızarmış tavuk kanatları hazırlama olanağı sunuyor. Birbirinden bağımsız hazneler, ister kızartma ister ızgara yapma işlemine de imkan tanımış oluyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer‘in dokunmatik Led kullanım paneli ile programlama yapmak ve her türlü derecelendirme işlevi çok kolay şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca soğuk dokunuş  kulpu sizi olası yanık vakalarından korumak için tasarlanmıştır.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, temizliği de çok kolaydır. Kaliteli malzemeden üretilmiş yapısı ile aksesuarları ve haznesi size zahmet vermeden bulaşık makinesinde kolayca yıkanıp; ekstra zaman kaybının da önüne geçiyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer; sıcak hava basıncı (airfryer) tekniği ile yemek hazırladığı için yaptığınız kızartma, ızgara ve diğer işlemleri gıdanın besin değerini maksimum seviyede koruyacak şekilde hazırlıyor ve yağın verdiği ağır tadı bertaraf etmiş oluyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer Kullanıcı Yorumları

Eski tip yağlı fritözüm bozulunca tamirine epey miktarda para istediler. Bende araştırarak daha sağlıklı yiyecekler hazırladığını duyduğum, evimdeki beyaz eşya markalarının airfryer modeli olan Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer aldım.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, görünüş olarak çok kaliteli ve şık olduğu kadar işlevselliği bakımından da harika üretilmiş bir ürün. Çünkü tek cihazda kızartma, ızgara. kavurma. buz çözme ve daha sayamadığım işlemi tek başına yapabiliyor. Bu özelliği ile mutfağımda fazla cihaz kalabalığının da önüne geçmiş oluyor.

Ben kullanımından memnunum. Hacminim çok olması benim gibi misafir ağırlamayı sevenler için tavsiye edilebilecek bir durum.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer Alınır Mı, İyi Mi?

Geniş hacmi ile 7 -8 porsiyon yemek hazırlayabilen Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, evlerde olduğu gibi küçük çaplı butik işletmeler için de gayet uygun bir cihaz olabiliyor.

Arçelik FR 9284 Gurme DuoFry Air Fryer, dayanıklı gövdesi, çarpma gibi istenmeyen durumlara karşı kaliteli malzeme ile üretildiği için sağlamlık konusunda güven veriyor. 4.8 kg ağırlığı ile mutfak tezgahınızda istediğiniz zaman yer değiştirebilme olanağı tanıyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu