BilgisayarElektronik

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Bugün sizlere Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz Modeli Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? gibi sorularınızı cevaplarken, Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri hakkında yaptığımız araştırmalar hakkında bilgi sunacağız.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz; modern mutfakların vazgeçilmezi olan çok fonksiyonlu bir airfryer olarak karşımıza çıkıyor.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz Nasıldır? Özellikleri Neler?

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz, az yağlı yada yağsız kızartma pişirme, fırınlama, ızgara yapma becerilerine sahip çok özellikli bir ürün olarak üretiliyor. Buz çözme özelliği ile hazırlayacağınız gıdaların buzluktan çıkararak pişirmeye ya da kızartmaya hazır hale gelmesine de olanak tanıyor.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz, 1500 W gücünde olup 6.5 Lt hazne kapasitesiyle sizlere ve konuklarınıza yeterli porsiyonlarda yemek hazırlamak için yeterli bir airfryerdir. 8 farklı programda farklı gıdaları hazırlayabilmeniz mümkün iken isterseniz manuel ısı ayar ve zamanlama ayarı ile sizlere istediğiniz ayarda yemek hazırlama imkânı da tanıyabiliyor.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz, diğer airfryer modellerinden birçoğunda standart sunulmayan ızgara rafı, soğuk dokunuş kulpu gibi aparatları da ücretsiz olarak kutusunda sunuyor. Dokunmatik Led ekranı ile pratikçe kolay kullanma olanağı vardır. Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz ile yağsız ya da az yağlı yiyecekler hazırlayabilir; hem sağlık beslenir hem de kendi yağında hazırlanan yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz, patates, sebze, köfte kırmızı et veya tavuk eti, balık gibi yiyecekleri nar gibi kızartarak besin değerini korur ve fazla yağ emilimini ortadan kaldırdığı için yemek ağırlığından sizi kurtararak fazla kiloların önüne geçebilirsiniz.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz Kullanıcı Yorumları

 

Gelinimizin çeyizinde çıkan ve bizim için hazırladığı yemekten sonra evimize de büyük bir heyecanla aldığımız Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz tüm önyargılarınızı değiştirecek mükemmel bir airfryer modeli emin olabilirsiniz. İkiz çocuklarım yemek yerken benim tüm enerjimi alıyordu. Yemek seçme, beğenmeme problemim şuan sıfır. Artık ben çağırmadan masadaki yerlerini alıyorlar.

Tabaklarındaki patates ve kanadı göz açıp kapayıncaya kadar bitirmiş oluyorlar. Misafirim geleceği ya da ansızın geldiğin de bile stres yapmadan işimi kolaylıkla yetiştirebiliyorum Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz sayesinde.  Elim kolum oldu ifadesi tam manasıyla karşılıyor bu cihaz için düşüncelerimi. Yağdan, enerjiden, zamandan tasarrufunu saymıyorum bile.

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Alınır Mı?

Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz, aksesuarları ilave özellik sağlayan bir cihaz. Yıkanması kaliteli malzemeden imal edilen parçalarının temizliği makinede yıkama olanağı sunulmasından dolayı çok kolay hale geliyor. Gündelik bulaşıklarla beraber tertemiz yıkanıp çıkıyor.

Paslanmaz İnox gövdesinin şıklığını ön plana çıkararak Arztech AF-7505 Air Fryer Fritöz’i daha dikkat çekici kılıyor. Çok işlevsel kullanım deneyimi sunan bu sıcak hava fritözü sayesinde tüm tavuğu bir seferde hazırlayarak sofranıza getirebilirsiniz.

Hacminin genişliği en büyük avantajlarından birisi olan yeni nesil fritözün klasik yağlı fritözlerle kıyaslandığında başka bir artısı daha görülebiliyor. Eski tip fritözlere oranla %40 daha az zamanda yemek pişirebildiği için hem az yağ kullanımı sağlar hem de elektrikten büyük oranda tasarruf ederek ekonominize katkıda bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu