AirfryerElektronik

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer İyi Mi?

Uzun yıllardır yerli mutfak gereçleri üreten Arzum markasının sıcak hava fritözü modeli Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer İyi Mi, ALmaya Değer Mi? ve Kullanışlı Mı? gibi başlıklar altında sorularınıza cevap bulabileceğiniz yazımızı istifadenize sunuyoruz.

Lezzeti yağında değil havasında sloganıyla piyasada satılmakta olan yerli ve kaliteli air fryer modeli Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, yağsız ve hafif yiyecek yaparak sağlığınızı koruma adına harika bir fritözdür.

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer Kullanışlı Mı?

Ev ortamında yağ ile yemek pişiren klasik fritözlerin aksine az yağlı yada tamamen yağsız kızartmalar, ızgaralar, hamur işleri yapabilme özelliklerine sahip Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, kısa sürede ve %90’a varan yağ ve %50 zaman tasarrufu sağlayabiliyor.

Kolay kullanımı ve pratikliği ile en zorlu yemek çeşitlerini istediğiniz biçimde pişirebilen bu sıcak hava fritözü, tek bir cihazla birden fazla mutfak gerecinin yaptığı işi yapabildiği için ekonomik katkıda bulunabiliyor. Temizliği kolay ve makinede yıkanabilme olanağı sunuyor.

Özellikle çocukların en sevdiği yiyeceklerden olan ve birden fazla kez kullanılmış yağ ile hazırlandığında zararları artan patates kızartması, hamburger köftesi gibi yemekleri daha sağlıklı ve güvenilir biçimde hiç yağ kullanmadan hazırlayabilmenize yardımcı olabiliyor.

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer İyi Mi?

Isınan havanın hazne içerisinde 360 derece dolaşarak hava sirkülasyonu yöntemiyle yemek pişiren Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, 1350 W gücündeki az enerji harcayan motoru, bütün bir pilici tek seferde pişirebilen 4 litrelik hacmi ile yemek yapmayı gayet kolay ve keyifli hale getirebiliyor.

4-5 porsiyon yemeği tek seferde ve kısa sürede hazırlamaya uygun haznesinin alt kısmında bulunan bölümde fazla yağı biriktirmek için tasarlanan boşluğu olup; pişirdiğiniz yemeklerin fazla yağ emmesine engel olur.

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, dijital göstergesinde sıcaklık ve zaman ayarını göstermenin yanında ön ayarları sayesinde daha önceden belirlenmiş sıcaklık ve zaman ayarlarında bir tuşa dokunarak lezzetli yemekleri hazırlayıp masanıza sunmayı hedefliyor. Bu özelliğini dışında istediğiniz ısı ve zaman aralığında elle ayar yaparak tam istediğiniz biçimde ve pişkinlik oranında yemekleri pişirmenizi kolaylaştırıyor.

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, pratik kullanımı, kolay ve eziyetsiz temizliği ile kullanıcılarına konforlu yemek pişirmeyi vaat ediyor. Bu fritözün yanmaz ve yapışmaz sepeti ile ızgara tabanı makinede yıkanabilmenin yanı sıra elde de yumuşak bir sünger aracılığı ile hafifçe ovmayla tertemiz olabiliyor.

Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer Almaya Değer Mi?

Yemek yapmanın zahmetinden ve bu iş için harcanan zamanın azalması için kullanılabilecek mükemmel bir cihaz olan Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, kullanıcılarından tam not alıyor.

Çoklu işlevi ile hem ızgara, hem kızartma, hem pasta-börek, hem de sebze-meyve kurutma işlemlerini sorunsuzca ve pratiklik içererek yapabildiği için özellikle ev hanımları ve çalışan bayanların Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer’a harika bir fritöz gözü ile baktığını biliyoruz.

Bu sıcak hava fritözünü kullananların tamamına yakını memnun ve daha önce almadığı için pişman olduğunu söyleyerek memnuniyetini dile getiriyor. Mutfaklarda yemek pişirmek için geçirilen zamanı yarıya indiren Arzum Airtasty AR2062-G Air Fryer, her mutfağın vazgeçilmez cihazı haline geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu