Elektronik

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Ürettiği elektronik cihazlarla tanınan Blaupunkt Markasının şarjlı toz torbasız süpürge modeli BLHS01 kodlu Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularınızı yanıtlayacağız. Bunun yanında Kullanışlı Mı ve Kullanıcı Yorumlarını ayrıntılı şekilde anlatmaya özen göstereceğiz.

Ev süpürmenin zor olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Süpürgeyi çıkart. Uygun priz ara. Toz torbasını boşalt ve daha birçok zahmet gerektiren sorunla karşılaşılmaktadır. Harika tasarımı ve özellikleri sayesinde Blaupunkt Dikey Süpürge ile tüm bu uğraşları bir kenara bırakabilirsiniz.

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Kullanışlı Mı?

Odalarda priz aramanıza artık gerek yo. Bu dikey şarjlı süpürge ile kablosuz süpürme deneyiminin keyfini çıkaracaksınız. Eski tip süpürgelerle ulaşmakta zorlandığınız yerleri, koltuk ve kanepe aralarını mükemmel bir şekilde süpüreceksiniz. Emiş gücü yüksek ve toz salınımı olmayan Şarjlı dik süpürge sayesinde daha temiz bir ortama merhaba diyebilirsiniz.

Sandalye altlarına, bazaların ulaşamadığınız yerlerine rahatlıkla ulaşıp dip bucak süpürme işlemi yapmak çok pratik ve zahmetsiz olacak. İster evinizin bir odasını isterseniz tüm evi basit ve zaman almayacak bir biçimde süpürmeniz Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge ile size yük olmaz.

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge BLHS01 Nasıl, İyi Mi?

Çok güçlü emiş sağlayan 750W güce sahip motoru size büyük kablolu süpürgelerin performansını aratmıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde en ulaşılmaz alanlara dahi girip mükemmel süpürme yapabiliyor. Katlanabilir borusu ile mobilyalarınızın altına girip oraları dahi içinize sinecek temizliği sağlıyor.

Li-ion bataryası 4-5 saat aralığında dolarak size toz ve kir durumuna göre 40 dakikaya kadar kesintisiz süpürme olanağı tanıyor. Bu sayede temizliğiniz yarıda kalmadan evin tamamını tek şarj etme ile bitirirsiniz. Yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş Dikey şarjlı süpürge dışarı toz kaçırmadan en küçük partikülleri bile haznesine hapsediyor.

Benzer dikey süpürgelere oranla 600 ml kapasiteli haznesini sıkı sık boşaltmanız gerekmez. Dinamik yapısı ile tek elle boşaltılabilen hazne çarpa ve diğer istenmeyen durumlara karşı kaliteli malzemeden üretildiği için kolay kolay zarar görmüyor. Kuru her zeminde istediğiniz performansı alabilirsiniz.

Dikey şarjlı süpürgenin daha etkili performans sergileyebilmesi için tasarlanan Dar aralıkları temizleme ucu, hayvan tüyü başlığı, köşelere erişmek için üçgen başlık gibi pratiklik içeren aksesuarları hem aktif kullanım için uygundur hem de eşsiz süpürme deneyimi için oldukça lüzumludur.

Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumları

Eşimin evlilik yıldönümü münasebetiyle aldığı bu şarjlı süpürge harika bir süpürme yapmama yardımcı oluyor. Büyük kablolu elektrikli süpürgelerden hiçbir farkı yok. Emiş gücü de değme süpürgelere taş çıkartıyor. Halıları öyle bir çekiyor ki; bazen bıraktırmakta zorlanıyorum. Halı içlerinde dibe çöken en küçük tozları bile mükemmel çekebiliyor.

Toza karşı tepki gösteren bünyem için on numara bir süpürge. Hazneyi tek elle boşaltırken bile toz kaldırmıyor. Rahatlıkla çöp kutusuna aktarıyorum. Süpürmekte en çok zorlandığım sandalye altlarına işlevsel başlıkları ile sorunsuz giriyor. Tozdan ve pislikten eser bırakmıyor.

Eşim kullanıcı yorumlarını okuyarak aldığını söylediği içinde bende göz attım. Kullananların benimle aynı tecrübeyi yaşayıp paylaşımlar aynı mutlulukları yaşamaları beni hiç şaşırtmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu