ElektronikMotorlu Araçlar

Blaupunkt Taste Master D7800 8 L Air Fryer İyi Mi?

Önceki yazımıza da konu olan markanın bu yazımızda ısrarla sorulan modeli Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? konularını irdeleyeceğiz.

Kaliteli ve sağlam işçiliği ve geniş çift hazneli hacmi ile Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer Fritöz çoğu kişini severek kullandığı bir airfryer modeli olarak bizi karşılıyor.

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Cihaz 1700 W gücünde, 8 L kapasiteli çift hazneye sahip, 10 farklı ön otomatik hazırlama programı ile sağlık ve lezzetli bir o kadar da kısa zamanda yemek hazırlamayı ilke edinecek şekilde üretiliyor. Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer, Rapid air teknolojisi ile cihaz içinde ısınan havanın basınçlı dolaşımı ilkesi ile gıda hazırlayan bir airfryer modeli olduğundan az yağlı yada hiç yağ katmadan sağlıklı ve hafif besinler tüketmenize imkan tanıyor.

Kontrol bende olsun. neyi nasıl yiyeceğimi ben belirlemek isterim diyenleri de düşünen Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer, manuel ısı ve zamanlama ayarı yapabilme fonksiyonu sayesinde bu ihtiyacı gidermiş oluyor. İş bittiğinde otomatik kapanarak sizi uyarıyor ve yemeğinizi sıcak sıcak sofranıza götürmeniz için imkan veriyor.

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer, yağsız pişirme yapabiliyor dedik fakat azda olsa yağ kullanmak istenler içinde tercih bulunduruyor. Airfryer kullananlar için satılan fısfıs yağ spreyleri ile bir kaç kez yağlamanız bile yeterli olmaktadır. Ayrıca az yağ tercih etsek bile cihazın içinde fazla yağı biriktiren bir küçük hazne bulunuyor ve bu haznede biriken yağlar yemek hazırlama esnasında yemeğe ulaşamıyor.

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer İyi Mi?

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer’in çift hazneli olması gayet iyi bir özellik. Aynı anda 2 farklı yemek hazırlamak icabet ettiği durumlarda zamandan ve enerjiden büyük kazanç sağlamaya vesile oluyor. Hazırlanan 2 farklı yemeğin kokularını ve tatlarını birbirine karıştırmadan yapabilmesi Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer’i iyi tasarlanmış airfryer kategorisine dahil ediyor.

Benzerlerine göre daha kullanışlı ve ergonomik tasarıma sahip bu fritözü ızgara, fırınlama, közleme, meyve ve sebze kurutma gibi işlerinizde kullanabilir ve kısa sürede bu işleri bitirmenin rahatlığı ile üzerinizdeki yükün kaldırılmasında bu sıcak hava fritöze ne zaman isterseniz başvurabilirsiniz.

İki bölmeli haznenin ortasında hazneyi ikiye ayıran aparatı kaldırarak hacmin tamamını tek bir yemeği pişirmek için kullanıma alabilir, istediğinizde tekrar iki bölmeli haline geri çevirerek 2 farklı yemeği pişirme işlerinizi yapabiliyorsunuz.

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Bulaşık makinesinde hazne ve diğer parçaları yıkanabilen, aynı anda örneğin hem patates kızartıp diğer bölmede ızgara yapabilmek gerçekten hem zaman kazandıran hem de işi kolaylaştıran özellikler olarak ön planda tutulabilir.

Blaupunkt Taste Master D7800 Air Fryer, hacminin büyük olması hasebiyle küçük işletmeler tarafından da tercih edilebilecek ve almaya değer bir ürün olarak durmaktadır. Bizim değerlendirmemiz ise 10/9 olarak gerçekleşmiştir.

Klasik yağlı fritözlere göre yarı orandaki zamanda pişirme işlemini bitirebilen bu sıcak hava fritözü zamanı değerli olan kadınların, küçük çocuklu ev hanımlarının ve yemek pişirmekten pek hoşlanmayanların mutfaktaki işlerini az bir zaman harcayarak halletmesine olanak tanıdığı için satış sıralamalarını gösteren tarafsız araştırmalarda iönde gelen modellerden olduğu söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu