Elektronik

Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Nasıl, Alınır Mı?

Bu yazımızda son günlerde sosyal medya platformlarında sürekli reklamı ekranımıza çıkan gece lambası fonksiyonlu Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Nasıl, Alınır Mı? soruları eşliğinde ve kullanıcı yorumlarına yer vererek bu şık kablosuz telefon şarj eden cihazı tanıtacağız.

Teknolojinin gelişmesi ile daha önce tek bir cihazda çalışan onlarca ürün şimdi tek bir cihazda çok özellikle kullanıma arz ediliyor. Böylece hem ekonomik olarak kazanç sağlıyor hem de ayrı ayrı cihazlar ile ilgilenmeden tek ürünle tüm işlerimizi halledebiliyoruz. Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör de bu tarz bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. O kadar farklı işleri bir araya toplamış olması dikkatleri üzerine çekmesine sebep oluyor.

Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Nasıl, Özellikleri Neler?

Usb bağlantı sistemi ile çalışan bu gece lambası özellikli hoparlör ile tüm cihazlarınızı bağlayarak müzik dinliyorsunuz. Blic BT 2301’in en büyüleyici özelliği üzerindeki stantta kablosuz cep telefonu yapıyor olmasıdır. Kablosuz şarjı destekleyen tüm cep telefonlarını çok basit biçimde şarj ediyor. Gece gündüz ne zaman isterseniz cihazın üzerindeki standa telefonu bırakmanız yeterli oluyor.

Stero ses çıkışı sağlayan istediğiniz anda kaliteli ses seviyesi ile müzik dinlemenizi  sağlıyor. Aux girişi, bluetooth yada SD kartınızı kullanarak istediğiniz parçayı dinlemeniz mümkün. Bu telefon şarj edebilen gece lambası çoklu bağlantı özelliği de sunuyor. 800 gr ağırlığında ve çok yer kaplamıyor. Çalışma masanızın üzerinde, yatak komodininizde yada istediğiniz yerde bulundurabilirsiniz. Blic bluetooth hoparlörün başka bir özelliği ise alarm olarak kullanılması olarak görülüyor. İstediğiniz zaman istediğiniz aralıkla uyanmanıza yardımcı oluyor. Gece lambası özelliği gerçek manada çok iyi düşünülmüş. Led lambaları canlı ve kuvvetli aydınlatma sağlıyor. Bunun yanında Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör uyumanıza da engel olmayacak renk skalasına sahiptir.

Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Kullanıcı Yorumları

Herkesçe bilinen sosyal medya uygulamasında gezerken sürekli reklam olarak karşıma çıkan Blic BT 2301 gece lambası özellikli hoparlörü araştırma gereği duydum. Yurtdışı sitelerde çoğunlukla satıldığını görüyordum. Farklı bir yerli e-ticaret sitesinde satıldığını gördüm ve hemen satın aldım. Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Gerçekten muazzam tasarlanmış bir cihaz. Kablosuz şarj ediyor olması çok iyi.

Gece lambası modundaki renkler çok canlı ve odama tarz katıyor. Stero ses çıkışı sağlayan hoparlörü kaliteli ve yeterli ses düzeyine sahip olduğundan başkaca bir cihaza ihtiyacım olmuyor. Sabah cep telefonunun alarmını kursam bile uyanmakta zorlanıyordum. Blic BT 2301 gece lambası sayesinde artık sorunsuz ve zamanında uyanıyorum. Gençlere özellikle tavsiye edebileceğim bir ürün diyebilirim.

Blic BT 2301 5.1 Bluetooth Hoparlör Alınır Mı?

Çok fonksiyonlu bir cihaz oluşu tercih sebebi oluyor. Şarj işini kablosuz yapması büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Gece lambası özelliği ise özellikle gençler için epey faydalı bir fonksiyon olacak gibi duruyor. Kitap okumayı sevenler için loş bir ışık ve slov bir müzikle sürükleyici romanlar okumak kablosuz şarj özellikli bluetooth hoparlör sayesinde zevkli hale gelebilir.

Başa dön tuşu