AirfryerElektronik

Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Kalitesi ile dünyaca tanınan Alman markası Bosch’un kablosuz şarjlı elektrikli süpürge modeli olan Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi? ve Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? konu başlıkları altında değerlendiriyoruz.

Uzun süre kullanabileceğiniz biçimde üretilen Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge mekânları süpürmeniz için mükemmel kolaylıklar sağlıyor. Bataryasının kullanım ömrü,  Gen2 Şarjlı Süpürge’nin işlevselliği ve daha birçok yenilikleri ile bu alanda öne çıkan bir süpürge modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge Kullanışlı Mı?

Ev süpürmenin ne kadar zor bir iş olduğunu en iyi kadınlar bilir. Kablonun ayağınıza dolanması, sürekli priz arama, torba boşaltma gibi birçok dert içeren gereksiz işleri bu kablosuz süpürgeyle bertaraf edebilirsiniz. Tek el ile ev süpürmenin konforunu rahatlıkla bu şarjlı süpürge ile yaşarsınız.

Ergonomik tasarımı sayesinde sık sık eğilip doğrulmanıza gerek bırakmaz. Güçlü motoru sayesinde yüksek emiş gücü sağladığı için toz, kir bırakmaz. Köşe bucak temizlik yapmayı sevenler için ideal bir cihazdır. Süpürdüğünüz ortama toz salınımı gerçekleştirmediği için havanın kalitesini bozmaz. Tam aksine kaliteli filtreleri ile ortamdaki tozu yakalayıp hazne içerisine hapseder

RotationClean ile yıkamaya gerek olmadan kolay filtre temizliği yapabiliyorsunuz. Bu filtre kaliteli ve dayanıklı hammaddeden üretildiği için sağlam ve uzun ömürlüdür. Geniş aksesuarları sayesinde arabanız dâhil her yeri tabandan tavana her yeri kolaylıkla süpürebilirsiniz.

Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

 TurboSpin teknolojisi ile üretilen güçlü motoru ile klasik elektrikli süpürgelerden daha fazla emiş gücüne sahiptir. Halı, döşeme, koltuk ve daha birçok ortamı toz, kir bırakmadan süpürür. Aynı zamanda el süpürgesi olarak ta kullanılabiliyor. Arabanızı, dolap içlerini özel başlıkları ile pratik biçimde temizleme deneyimi sunar.

4000 mAh güce sahip bataryası kullanılan ortama ve şartları bağlı kalmak kaydıyla 65 dakikaya kadar çalışma imkânı sunuyor. 4 saate yakın bir zaman diliminde tamamen dolu hale geliyor. Bu şarjlı süpürge tüm evi tek sefer şarj ederek rahatlıkla süpürürsünüz.  78 dB ses seviyesi sizi ve ortamdakileri rahatsız etmiyor.

Tutma kolundan kontrol süpürgeyi kullanışlı kılıyor. Emiş gücü ayarını 3 modda yapabilirsiniz. Kolay kullanım sağlayan koldan bu ayarları kontrol etme imkânınız bulunuyor. HighPower başlığında bulunan LED ışık tozları ve kirleri daha iyi görebilmenize olanak tanır.

Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge dikey konumlama özelliği ile evinizde ve diğer kullanım alanlarında fazladan yer işgal etmez. Duvara asma aparatı ile uygun bir yerde saklayabilirsiniz.

Bosch Seri 8 Unlimited Gen2 Şarjlı Süpürge Almaya Değer Mi?

Emsallerine göre 2,9 kg ağırlığı ile konforlu süpürme olanağı tanıyan Gen2 Şarjlı Süpürge ile yatak, döşek, halı, kilim her yeri ve nesneyi süpürmek çok kolay. 10 yıl motor garantisinin olması çok önemli bir detay olarak dikkat çekiyor. Bu firmanın ürününe olan güveninin göstergesi diyebiliriz.

Evinde ve sair yerlerde evcil hayvan barındıran kişilerin çok işine yarayabilecek olan bu şarjlı süpürge sayesinde evinizde hayvan kılı ve tüyüne elveda diyebilirsiniz. Hatta bu hayvanlara süpürgenin aparatı ile tarama işlemi dahi yapabiliyorsunuz. Emiş gücü yüksek olduğu için başka bir cihaza gereksinim duyulmaz.

Cihazın aparatları sayesinde en ulaşılamayan bölgeleri temizlemek gerçek manada çocuk oyuncağı gibi kalır. Tek elle süpürme yapabilmenin rahatlığında ev süpürme işi artık size eziyet verici bir iş olmaktan çıkacaktır. Bu süpürgede markanın 1 asırdan fazla tecrübesi, araştırması ve kalitesini bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu