Elektronik

Braun Multiquick Blender Set Mq7025x Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Mutfaktaki yardımcılarımızdan olan kaliteli küçük ev aletleri üreticisi markası Braun’un çok fonksiyonlu Blender modeli Braun Multiquick Blender Set Mq7025x Nasıl, Alınır Mı? soruları eşliğinde tanımaya çalışacağız. Bununla birlikte özellikleri ve kullanıcı yorumlarına da yer veriyoruz.

Yemek hazırlama süreci uzun süren ve yemek hazırlamanın en yorucu süreci denilebilir. Lezzetli ve iştah açıcı yemekleri hazırlamak için küçük mutfak aletlerinden yardım almak çok mantıklı ve akıllıca bir davranıştır. DÜnyaca bilinen ve bu işte uzman Braun markasının Braun Multiquick Blender Set Mq7025x modeli tüm yemek hazırlama sürecinde elinizin altında yardıma hazır bekler.

Braun Multiquick Blender Set Mq7025x Nasıl?

1000W güç üreten sağlam motoru ile çırpma, doğrama, karıştırma, öğütme ve parçalama işlemlerinizi sorunsuz biçimde yapar. Braun Mq7025X blender seti paslanmaz çelik bıçakları ile sizin için uzun zaman alacak tüm bu ileri çok kısa sürede ve tam istediğiniz ölçüde hazırlar. Kademeli hız ayarı sayesinde hazırlayacağınız malzemenin parçalanma, kesilme vb. oranlarını emek sar etmeden tek tuşa basarak pratikçe halledebilirsiniz. BPA içermeyen malzemelerden üretildiği için sağlığınıza zarar vermez. Sadece Braun ürünleri için geliştirilen Active Blade Teknolojisi sayesinde %250 daha fazla kesme yüzey alanı oluşturur ve en katı, sert cisimleri daha az güç kullanarak parçalar ve doğrar. 1.5 metre uzunluğa sahip kablosu kullanım kolaylığı sağlamak için üretilmiştir.

600 ml hacme sahip ölçüm kabı ve 350 ml doğrayıcı hazne kapasitesi ile bir yemek için yeterli malzemeyi pratik bir biçimde hazırlar. Bunun yanında 500 ml doğrayıcı haznesi de bulunuyor. Bir çok ilk barındıran Braun Multiquick blender dünyada ilk Easy SmartSpeed özelliği ile hazırlayacağı gıdaya göre çalışma hızını kendi belirler. EasyClick sistem Plus ile aparatları söküp takmak çok pratik ve zaman almayan bir hale gelir.

Özellikleri

  • Güç: 1000W
  • Ürün Tipi: El Tipi
  • Bıçak: Paslanmaz Çelik
  • Göde Tasarımı: Plastik
  • Ölçü Kabı: 600 ml
  • Renk: Siyah
  • Fonksiyonlar: Blender – Çırpma – Doğrama – Karıştırma – Öğütme – Parçalama
  • Active Blade Teknolojisi: Var

Braun Multiquick Blender Set Mq7025x  Kullanıcı Yorumları

Yemek yapmayı ve güzel bir biçimde sunmayı çok seviyorum. Dünya mutfağından yemekler yapmayı ve sunumlarını kolaylaştırmak için bir sete ihtiyacım olmaktadır. Eski cihazlarım sadece tek fonksiyonlu olduğu için gereksiz kalabalık yapıyor. E- ticaret sitelerinde gezinirken Braun Multiquick Blender Set Mq7025x ile tanıştım ve hiç düşünmeden aldım. Kullanıcı yorumlarının tamamına yakını olumlu olunca bira tereddüt etsem de Mq7025X’i satın aldım. Cihaz çok kullanışlı ve sağlam. Araştırma yaparken sadece bu markaya has teknolojiler olduğunu okumuştum. Bizzat kullanarak ta gözlemlemiş oldum. En sert gıdaları bile hiç zorlanmadan kesip doğrayabiliyor. Çırpma, karıştırma işlerini çok kısa bir sürede bitirmektedir. İyi ki almışım dediğim Braun Multiquick Blender Set Mq7025x ile yemek hazırlığı daha keyifli ve basit hale geldi.

Braun Multiquick Blender Set Mq7025x Alınır Mı?

Braun blender seti kompakt bir mutfak aleti denilebilir. Birden çok fonksiyonu ile tek bir makinede bir çok işlem yapabilirsiniz. Markanın kalitesi herkesçe zaten bilinir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Braun Multiquick Blender Set Mq7025x motor gücü ile benzerlerini geride bırakır. Braun Multiquick fonksiyonu da özellikler arsında pratik ve rahat geçiş olanağı tanır.

Başa dön tuşu