Elektronik

Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yerli telefon üreticisi Casper markasının çift hatlı cep telefonu modeli Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu Nasıl, Alınır Mı? sorularınızı yanıtlarken Kullanıcı yorumları ve özelliklerini sizler için derledik.

Hayatımızda büyük, küçük herkesin zorunlu ihtiyacı haline gelen akıllı telefonları özelliklerini ve kullanışlılığını değerlendirerek almak gerekir. Yakın zamanda ülkemizde gençler için çıkarılan Cep telefonu vergi istisnasına dahil olan Casper VIA 35 cep telefonu da Android işletim sistemine sahip yerli bir model olarak üretilmektedir.

Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu Nasıl, Özellikleri Neler?

Çift hatla çalışabilen buy akıllı cep telefonu kullanışlılığı ve uygun fiyatı ile çok satılan akıllı cep telefonları arasında yerini almaktadır. Çerçevesiz tasarımı ve şık görünüşümü ile özellikle gençlerin tercih sebebi oluyor. HD+ ekran çözünürlüğü ile net görüntü elde edilebilmektedir. 5000 mAh kapasiteli bataryası ile kullanıma bağlı olarak 2 güne kadar çalışabilir. En son harici giriş şekli olarak Type-C giriş kullanılmıştır. 4 Gb bellek RAM ve 128 Gb dahili hafızası bulunmaktadır. Ayrıca bu değerler harici sd kart ile 256 Gb’a kadar çıkabiliyor. Dayanıklı plastik gövdesi ile uzun süreler kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Dokunmatik ekranının algılama seviyesi oldukça yüksek olduğu için zorlanmadan tek elle rahatça kullanabilirsiniz.

Özellikleri

İşlemci: MediaTek G25(6762)

İşlemci Hızı: 2.0 Ghz

Ön Kamera: 8MP

Arka Kamera: 13MP + 2MP

Arttırılabilir Hafıza: 256GB

Batarya: 5000 mAh

Dahili Hafıza: 128GB

Ekran Boyutu: 6.5”

Ekran Çözünürlüğü: 1600×720

Ekran Gövde Oranı: %89

Ekran Parlaklığı: 450NIT

Ekran Teknolojisi: IPS

Hat Sayısı: 2

İşlemci: 8 Çekirdek

Aksesuarlar: Ekran Koruma Filmi, Seyahat Adaptörü, Type-C Veri Kablosu, Silikon Kılıf, Sim Kart İğnesi

RAM 8GB (4GB RAM + 4GB Sanal RAM)

Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Liseye yeni başlayan oğluma telefon ararken 2023 yılında piyasaya çıkan Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu aldım ve oldukça memnunum. Okulda kullanmak zaten yasak. Eve gelip giderken kullanıyor. Ayrıca bilgisayarı eski olduğu için çoğu ödevini buradan yapıyor. Yeni çıkan üniversitelilere vergi istisnası kapsamına girdiği için ablasına da Casper VIA M35 4/128 GB almayı düşünüyoruz. Şarjı uzun süre idare ediyor. En büyük eksiği NFC özelliğinin olmaması diyebiliriz. Çift hatlı olması büyük avantaj. Kesinlikle çocuklar için ideal bir akıllı telefon modeli. Yerli olması arıza durumunda kolaylık sağlayabilir diye düşünüyorum.

Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu Alınır Mı?

2 yıl garantili ve yerli olması ekstra avantaj sağlıyor. Dayanıklı gövdesi ile çarpma ve düşmeye gibi istenmeyen durumlara karşı etkili koruma sağlıyor. Yerli olması, benzer akıllı telefon modellerine göre uygun fiyatı ile Casper VIA M35 4/128 GB Cep Telefonu cazip hale getiriyor. Barındırdığı özelliklerle değerlendirilecek olursa almaya değer bir cep telefonu modeli olarak değerlendirilmesine neden oluyor. Ayrıca vergi istisnası kampanyasından da yararlanabilecek bir telefon modeli olduğunu söylemeliyiz.

 

 

Başa dön tuşu