ElektronikMotorlu Araçlar

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer İyi Mi?

Airfryer cihazlarını tanıttığımız yazı serimizde bu yazımızın konusu olan CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konularını ele alıyoruz.

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer ankastre mutfağı olup İnox renkte mutfağı olanlar için güzel bir tercih olabilecek bir airfryer cihazı olabilir.

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer, 8 L haznesiyle 5-6 kişi için servis yapılacak sofralar için az yağlı yada yağsız kızartma, pişirme, fırınlama özelliklerinden faydalanılarak hazırlık yapabileceğiniz biçimde imal ediliyor. Sıcak hava sirkülasyonu yöntemi ile gıdalarınızı kendi suyu ve yağında pişirebiliyor. Zamandan ve enerjiden büyük oranlarda tasarrufa mahal veriyor.

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer, 6 ön hazırlama programı ile ve yahut kendinizin yapabileceği ısı ve zaman ayarlaması ile hazırlayacağınız yemeğin bitmesini mutfakta beklemeye son veriyor. İsterseniz sair işlerinizi görebilir yada ev halkı ile yada gelen misafirlerinizle hoş sohbet edebilirsiniz. CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer’in başka bir kolaylığı ise makinede yıkanabilmesi olarak söylenebiliyor.

Yemek sonrası bulaşığı düşünmenize gerek bırakmıyor. Siz kahvenizi yada çayınızı yudumlarken CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer’in parçaları diğer bulaşıklarınızla makinenizde tertemiz yıkanabiliyor.

Yemeğiniz hazır olduğunda sizi ikaz ederek yemeği sofranızla buluşturmanız gerektiğini hatırlatan CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer, sıcak tutma özelliği ile de geç kama durumuna da çare bulmuş oluyor.

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer İyi Mi?

 

Hacmi gayet geniş ve tüm tavuk gibi tek seferde pişirilmesi gereken gıdaları zahmetsiz hazırlama imkanı sunuyor olması cihazın artılarından. Görünüşü şık ve dizaynı estetik olan CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer, tezgahta fazla yer kaplamayarak birden fazla cihazın yaptığı işi tek başına halledebiliyor.

Ocak, fırın, ekmek kızartma makinesi gibi sık kullanılan mutfak aletlerinin yaptığı işi yapabilmesi işlevsellik yönünün yanı sıra yeni evleneceklerin fazladan bu aletleri almasına gerek bırakmıyor. Böylelikle bu sıcak hava fritözünü alarak başka makinelere boş yere fazladan para vermenize gerek kalmıyor.

Aniden gelen konuklarınıza yemek hazırlarken sıkılmadan, telaş etmeden kısa bir sürede ve tam istediğiniz gibi yemek pişirmeyi kolay hale getiren bu fritöz çok katılımlı özel yemekler dahil bütün yemek pişirme işlerinizi en ideal şekilde pişirmek için emrinizi bekliyor.

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

CVS HealFry DN 1008 8 L Air Fryer, muadillerine oranla daha büyük hacme sahip olması ile tek seferde yemek hazırlama zarureti olan durumlarda yardıma koşabilen bir model olarak almaya değer biz cihaz izlenimi veriyor. Otomatik açılma ve kapanma desteğinin olması mutfak dışındaki işler için zaman ayarlamaya imkan tanıyor.

Yağsız yemek yapabilme fonksiyonu ile sağlığınıza ve ev ekonominize katkıda bulunabilen bu sıcak hava fritözü yemekleri pişirirken sıcak havanın yardımı ile pişirme işlemi yaptığından yemeklerinizi kurutmaz ve gıdaların içindeki nemin dışarı çıkmasını engelleyerek sulu ve yumuşak şekilde pişmelerine sebep olur.

Geniş hazne hacmi, temizlenmesi kolay yapışmaz maddeden üretilen ızgara tabanları, otomatik hazırlama programları ve bir çok işlevsel fonksiyonu ile bu fritözü rahatlıkla almaya değer ürünler listesine ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu