AirfryerElektronik

Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Bu yazımızda Dyson’ın en yeni kablosuz elektrikli modeli olan Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Nasıl, İyi Mi, Almaya Değer Mi? ve Kullanışlı Mı? sorularını yanıtlıyoruz.

Markanın en yeni kablosuz süpürgesi olarak piyasaya çıkan modeli Dyson Gen5detect bu alandaki en gelişmiş süpürgedir. Fiyatı ucuz işe yaramayan süpürgeler gibi kısa zamanda elinizde almıyor. Markanın kalitesini bilen veya Dyson marka şarjlı süpürge kullanan bayanlar artık başka marka cihazları tercih etmiyor. Kötü ürüne para veremeyecek kadar zengin olmayanlar Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge tam size göre bir cihaz.

Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Kullanışlı Mı?

Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürgenin birden fazla fonksiyonu bulunmaktadır. El süpürgesi olup koltuk, kanepe, yatak temizliğinizi yapabiliyorsunuz. Birden çok başlığı sayesinde tüm bu işleri yapmak çok kolay oluyor.

Tutma yeri gayet ergonomik ve elinizi yormuyor. Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge ile bel ağrısı çekmiyorsunuz. Katlanabilen, kısalıp uzayabilen yapısı sayesinde masa altları, kanepe arkaları ve daha zorlandığınız tüm yerleri rahatça temizleyebilirsiniz.

Evcil hayvanınız varsa artık tüy ve kıl sorunuz yok demektir. Dyson Gen5detect tüm tüyleri ve kılları yüksek emiş gücü ile haznesine çekip her yeri tertemiz yapar. isterseniz evcil hayvanınızın tüylerini tarar ve bu kablosuz süpürge ile çekersiniz.

Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Nasıl, İyi Mi?

262 AW emiş gücü ile gayet etkili süpürme yapıyor. Düğmeye basılı tutmaya gerek kalmıyor. Çalışma tuşuna basıp temizliğe devam edersiniz. Elinizde taşıması ve yönlendirmesi çok pratik. Gelişmiş bataryasının şarjı tüm evi en az 2 kez süpürebilecek şekilde üretilmiştir. 70 dakikaya kadar güçlü bataryası ile Dyson Gen5detect çalışabiliyor.

Dijital göstergesinde ne kadar şarjı kaldı, süpürdüğünüz yerin toz ve kir durumu gibi önemli bilgileri gösteriyor. Radial Root Cyclone teknolojisine sahip 14 helezonik siklon, emiş gücünde azalma yaşanmadan tozları hava akışından alıyor. Maksimum emiş gücünü korur.

Zemine göre farklı zeminler için emiş gücünü kendi otomatik ayarlar. Toz ve kir durumuna göre emiş gücünü azaltıp çoğaltıyor. 3 farklı kullanım modu bulunan Dyson Gen5detect Auto, Boost, Eco seçenekleriyle farklı süpürme deneyimi sunuyor. Kendi istediğiniz modda çalıştırabilir, kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

3.5 kg ağırlığındaki bu kablosuz süpürge 405 saatte tam şarj oluyor. 0.77 L toz biriktirme haznesi çok kolay temizlenir. Elinizi hiç dokunmadan hazne içinde birikenleri çöp kovasına dökebilirsiniz. Yıkanabilir parçaları kalitelidir. Hemen bozulmaz ve kırılmaz. 2 yıl garantili cihaz garanti boyunca parçaları kırıldığında endişelenmenize gerek yok. Çalışmaz hale geldiğinde ücretsiz değişim salıyorlar.

Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge Almaya Değer Mi?

Cihaz gerçekten çok çok kaliteli ve sağlam üretilmiş. Bir kez alıp uzun yıllar kullanabileceğiniz bir makine. Parçaları adeta değiştirmek için değil kullanılmak için tasarlanmış. Hepa filtrasyonu ile alerjisi olanların hassasiyetini gideriyor.

Evde kıl, toz, kir namına hiç bir şey bırakmıyor. 2 det başlığında bulunan lazer ışığı göz ile göremediğiniz tozları ve kirleri görmenizi sağlıyor. Süpürme işiniz bittiğinde haznedeki toz ve pisikler nereden geldi şaşıracaksınız. İstediğiniz makine ile süpüren Dyson Gen5detect ile ardından süpürdüğünüzde aradaki farkı  gözlerinizle görebilirsiniz.

Temizlemesi çok pratiktir. Başlıkların ağzındaki mikrolik fiber bezle elle yıkanabiliyor. Filtre de belli periyotlarla yıkandığı zaman  çok uzun süre kullanılabilir. Zaten hepa filtre kirlendiğinde göstergede uyarı ikazı veriyor. Duvara takma aparatı var ve fazla ver kaplamaz.

Çocuklarının sağlığını düşünenler, evcil hayvanı olanlar bu ürüne resmen aşık olacaklar. Zemindeki toza ve kire göre otomatik performansı arttırıp azaltma özelliği var. Tüm bu işlevselliği, kullanış kolaylığı, ergonomik tasarımı ve işinizi çeşitlendirebilecek başlıkları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bu koblosuz ve toz torbasız süpürgeyi uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu