BilgisayarElektronik

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer İyi Mi?

Bu yazımızda sizlere İsveç merkezli ev aletleri üretimi gerçekleştiren Electrolux markasının orta boy airfryer modeli olarak bilinen Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer İyi Mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları ile alakalı bilgi ve yorum paylaşımı yapacağız.

Dünyanın en büyük ikinci elektronik cihaz üreticisi konumundaki Electrolux firmasının yağsız kızartma ve pişirme tekniğini kullanan ürünü Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer markanın en bilinen ve en çok satan airfryer modelleri arasında yer alıyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, az yağda kızartma (airfryer), kavurma, ızgara yapabilme özelliklerine sahip, 1800 W gücünde bir alettir. Paslanmaz çelik gözdeye sahip Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, led ekranı ve pratik kullanımı ile muadillerinden bir adım öne çıkıyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, 7.3 kg ağırlığa sahip ve gövde sağlamlığı sayesinde çarpma ve diğer zarar verebilecek darbelere dayanıklı olarak üretiliyor. Görsel olarak ta göze hitap eden dizaynı vesilesiyle mutfaktaki buzdolabı, ankastre seti vs. cihazlara uyumlu bir görünüm sergiliyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, ısı ayarı, zamanlayıcı ayarı gibi özellikleri ile yemek hazırlarken başka işlerinizi de eş zamanlı yapmanızı mümkün kılıyor. Çıkarılabilir haznesi ve yağ damlama kabı temizlik açısından çok  pratiklik içeriyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, kablo saklama yeri ile mutfağınızda oluşabilecek kötü görüntünün önüne geçerek hem fazla yer kaplamaz iken hem de şık bir görünüm elde etmenize sebep oluyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer Kullanıcı Yorumları

Almanya’dan gelen abimin hediyesi olan Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, tam bir kombine cihaz özelliklerine sahip. Yağlı–yağsız kızartma, kavurma, ızgara yapmak çok ama çok basit bir hale geliyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer’a sahip olduktan sonra fast food zincirlerinin çok yağlı ve zararlı yiyeceklerini artık beğenmiyor. Hazırlayıp derin dondurucuda sakladığım gıdaları buz çözdürme özelliğini kullanarak pişirecek hale getiriyorum.

Altın renkli az yağda kızartılmış nefis patatesler, kurumamış köfteler ve sulu sulu yağsız kanatlar hazırlamak kolay kullanımı sayesinde çok basit ve kolay şekilde hazırlanıyor. Temizliği çok rahat ve zahmetsiz. Herkese anlata anlata bitiremiyorum.

Benim düşünceme göre eksi yanı biraz ağır olması. Ama yine de Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, mutfağımın baş tacı bir ürünü olarak en büyük yardımcım konumunda yer alıyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer İyi Mi?

Ar-ge konusunda çok başarılı marka olan Electrolux firmasının airfryer modeli olan Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, pratik kullanımıyla çok özel bir ürün diyebiliriz. Yağsız, az yağlı, kavurma, ızgara yapabilmesi yönünden tam kapsamlı bir airfryer olarak nitelendiriliyor. Cihazımız sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamayı kolay hale getirirken sizlerin de mutfakta yemek yapma yükünüzü hafifletiyor.

Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer, Electrolux markasının kalitesiyle üretilmiş ve satış sonrası hizmeti ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Türkiye’de ve dünyada çokça bilinen kaliteli bir marka olarak bilinen endüstriyel ve kişisel mutfak ürünlerinde rüştünü ispatlamış Electrolux, Electrolux Explore E6AF1-6ST 6 Air Fryer modeli ile de her airfryer ihtiyacı olan kişiye hitap etmektedir.

Yağsız ve az yağlı yemekleri kolayca hazırlamak düşüncesiyle üretilmiş bu sıcak hava fritözü ile yiyecekleriniz yağı emmeden ve sıcak hava dolaşımı prensibi ile piştiğinden sağlıklı ve daha çok tercih edilen bir yöntemle hazırlanabiliyor.

Yemeklerinizi kısa sürede ve tam kendi istediğiniz gibi pişirebilen bu fritöz sayesinde zamandan, yağdan ve kullanılan elektrik enerjisinden tasarruf yapış olacaksınız. Bu da cihazın kendini amorti etmesi pek uzun süre almayacak demek oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu