ElektronikMotorlu Araçlar

Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

Bu yazımızda Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı? konuları hakkındaki araştırmalarımızı sizlere sunarken; Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi? sorusunun cevabını birlikte arayacağız.

Artık her mutfakta olması zorunlu mutfak aletleri ile ismi yazılan airfryer cihazlarından biri olan Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz ülkemizde piyasaya sunulduktan sonra hakkında pek bilgi bulunmadığından sizler için araştırıp; Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz ile ilgili edindiğimiz doneleri sizlere aktarmaya karar verdik.

Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

1500 W gücüne sahip Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz, 5.5 Lt’lik hacme sahip bir airfryer modeli olarak üretiliyor. Az yağlı yada tamamen yağsız fırınlama, kızartma sağlıklı ve lezzetli patatesler, patlıcan biber közlemeleri, mutfağınızda koku bırakmadan balık hazırlamak Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz ile kolay hale getiriyor.

Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz, birden çok gıda için ön hazırlama programına sahip olduğu için tek tuş marifetiyle emrinizi yerine getirir ve enfes yemekleri siz yada misafirleriniz için sofranıza sunmanıza imkan tanıyor. Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz, kontrolü elinden bırakmak istemeyenler için de çözüm bulmuş.

Isı ayarı, zamanlayıcısı sayesinde istediğiniz ısıda ve zamanda tam isteğinize göre pişmiş  yiyecekleri masalarınız için yorulmadan ve pratik bir şekilde hazırlayabiliyorsunuz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen kaliteli aparatları sayesinde Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz sizi fazladan efor sarf ettirmeden diğer bulaşıklarınızla makinede yıkanabiliyor. Hava ızgarası ve kızartma sepeti kolaylıkla takılıp çıkartılabildiğinden pratik bir şekilde makineye atabilirsiniz.

Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

 

Yerli bir marka olan cihaz hakkında edindiğimiz izlenim gayet olumlu. Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz’ün tasarımı çok iyi ve zarif yapısı ile albenisi yüksek bir airfryer modeli olarak duruyor. Dijital gösterge panel ile ilk kullanımda bile zorluk çekmeden çalıştırılabilir.

Cihazın içerisindeki fan ısınan havayı hazne içerisine eşit ve etkili şekilde yayarak yiyecekleri kurutmadan fazla yağa ihtiyaç duymadan sağlıklı bir biçimde hazırlama imkanı vermektedir.

Hacmi çekirdek aile diye tabir edilen aileler için yeterli olur diye gözlemledik. Kızartma konusunda müthiş bir cihaz demek emin olun abartı olmaz. Köfteden bibere, patlıcandan kabağa kadar fazla yağ emmeden hazırlayabileceğiniz gıdalarla farklı bir yemek deneyimini sizlere sunabiliyor.

Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Enerji sarfiyatı düşük olan Eratec AF-66 Air Fryer Fritöz yağdan da tasarruf sağlayarak sık kullanım durumunda kendini kısa zaman zarfında amorti ederek kazançlı çıkmanıza olanak tanıyor. Fiyat ve performans olarak değerlendirildiğinde 10/8’i puan almaya değer bir model gibi görünüyor.

Dışarıdan alıp çocuklarımıza yedirdiğimiz patates kızartması, cips gibi yiyeceklerin daha sağlıklı ve lezzetlisini evde yapabilme imkanı veren bu fritöz ile altın rengi sap sarı patates kızartmalarını, yağı içermeyen mükemmel lezzetteki ev yapımı cipsleri. nasıl yapıldığını bilerek yemek ve yedirmek gayet mantıklı ve sağlıklı bir düşüncenin ürünü olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu