Elektronik

Erba 4.00 Çekme Karavan Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Doğal hayata adım atmak isteyenler için bulunmaz bir araç olan Erba 4.00 Çekme Karavan Nasıl, Alınır Mı? sorularınıza yanıt olabilecek ve Erba 4.00 Çekme Karavan kullanıcı yorumları ve özellikleri başlıklı yazımızla karşınızdayız.

Doğal yaşamın dinginliği şehir hayatında yaşayanların özlemleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Şehrin gürültüsü ve stresine sürekli maruz kalan bireyler doğa ile baş başa kalma isteğini kısa süreli de olsa çeşitli yöntemlerle başarmak isterler. Bunu en kolay yollarından birisi ise mobil bir ev niteliğindeki Erba 4.00 Çekme Karavan olarak görülebilir. Tabiatta tam teşekküllü ev konforunda kalmak isteyenlerin ihtiyacını Erba karavan büyük ölçüde karşılayabilmektedir.

Erba 4.00 Çekme Karavan Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Bir evin içinde olabilecek konforu sunan Erba 4.00 Çekme Karavan kendi taşıtınızla hareket edebilecek ruhsat gerektirmeyen bir mobil karavan çeşitidir. 750 kg altında ve O1 tip onay belgeli olduğundan tüm dünyada geçerli bir karavan modelidir. Erba 4.00 Çekme Karavan, 4 kişinin rahatlıkla kullanımına uygundur. Ranza ve 2 kişilik yatak ile rahat bir ortamda kalmanıza imkan sunar. Ayrıca yatak masa olma özelliğine de sahiptir. Erba 4.00 Çekme Karavan’da 30 lt su deposu ve 12W hidrofor bulunmaktadır. Krem lavabolu mutfağı ve duş sistemi sayesinde tüm konforunuz düşünülmüştür. Sürekli çalışan 12 volt buzdolabı ile yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. 2 yıl garanti ile satılan erba karavan yukarı açılır sineklikli camları ve tavan havalandırması ile tertemiz havada konaklamanızı kolaylaştırır. 205 vatt güneş paneli ve jel aküsü ile başkaca bir enerji kaynağına olan ihtiyacınızı tek başına karşılayabilir. Erba 4.00 Çekme Karavan’da monteli olan trafik ışıkları 13 pinli kablosu ile çekici araca bağlanır ve o aracın irtibatlanmasına olanak tanır. Kendine ait fren sistemine sahip olduğundan çeken araca ekstra yük binmesinin önüne geçer.

Erba 4.00 Çekme Karavan Özellikleri

 • O1 Onay Belgeli 
 • 4 Kişilik
 • 205 vatt Güneş Paneli
 • 100 Amper Hegel Jel Akü
 • 2 Yıl Garanti
 • 12 Volt Led Aydınlatmalar
 • Krem Lavabo
 • 2 Göz Ocak
 • 30 Lt Su Deposu
 • 12 V Hidrofor
 • Sürekli Çalışabilen Buzdolabı
 • 30 Amper MMTT
 • Duş Bölümü
 • Dengeleme Ayakları

Erba 4.00 Çekme Karavan Kullanıcı Yorumları

Balık avına giden bir kişi olarak Erba 4.00 Çekme Karavan çok işimize yarıyor. Erba karavana sahip olmadan önce çadırda kalıyorduk ve çok konforlu olduğu söylenemezdi. Bunda her şer mevcut. Lavabosu, duşu, elektriği, yatağı… Kısacası bir evde olan her şeye sahibiz. Çok soğuklarda o kadar iş görüyor ki anlatamam. Çadırla gittiğimizde çocukları götürmüyordum. Erba 4.00 Çekme Karavan ile gitmeye başladıktan sonra onları da gönül rahatlığı ile götürebiliyorum. Aracımda zaten çeki demiri tertibatı olduğu için alır almaz kolayca kullanmaya başladık. Ruhsatsız kullanılabilmesi gerçekten süpür. Evrak işlemlerini sevmediğim için almamda en büyük etkenlerden biri oldu. Ayrıca bu yaz tatilde orman kampı içinde kullanmayı düşünüyorum. İçinde lazım olan her şey olduğu için ailecek tatil yapabileceğimi biliyorum. Nerede istersem orada durup tatilin keyfini çıkaracağım. Otel gibi te bir yere hapsolmayı sevmeyenler için harika bir araç durumunda. Ben sevdim ve alanların da memnun kalacağına eminim.

Erba 4.00 Çekme Karavan Alınır Mı?

Hem tatil hem de diğer aktiviteler için çok uygun bir karavan tipi. Erba 4.00 Çekme Karavan hiç bir şeye ihtiyaç duymadan ev gibi konaklama imkanı var. Arazide, deniz kenarında kısacası her şartta rahatlıkla kullanılabilecek  özelliklere sahip uygun fiyatlı Erba 4.00 Çekme Karavan Bim market zincirlerinde uygun fiyata alabileceğiniz kampanyalı satışlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

 

 

Başa dön tuşu