BilgisayarElektronik

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge İyi Mi?

 

Üstün Alman teknolojisi ile üretim yapan ve küçük ev gereçlerinde ülkemizde de popülerliği bir hayli fazla olan Fakir markasının şarjlı süpürge modeli Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri konulu yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Fakir teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ürettiği cihazlara uyarlaması ile bilinen bir şirket olarak bilinir. Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge; Fakir markasının şarjlı, dik konumlanan süpürge modelidir.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge Nasıl, Özellikleri Neler?

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, markanın ürettiği toz torbasız dikey süpürge modelidir. 400 W gücündeki motoru ile kuru zeminlerde yüksek emiş gücü ile süpürme işlemi gerçekleştirmek için tasarlanıyor. El süpürgesi olarak ta kullanılabilen Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, iki özelliği tek bir cihazda birleştirmiş oluyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge; toz torbasız olması sebebiyle 0.4 L haznesine biriktirerek tozun işlemi yaptığınız mekâna toz salınımı engelleyerek hava kalitesine artı bir zarar vermiyor. Süpürgenin şarj süresi yaklaşık 5 saati bulabiliyor. Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, lityum iyon pilleri aracılığıyla 1 saate kadar süpürme işlemi yapmaya olanak sağlıyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, kenar, köşe koltuk temizleme işleri için üretilen başlıklara sahiptir. Bu başlıklar sayesinde farklı zeminlerin, halıların ve eşyaların temizliği daha kolay hale geliyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, UV-C ışıklı turbo başlığı ile sert zeminlerde kullanırken zemine yansıttığı lazer ışığı sayesinde size temizlik yaparken yön vererek toz, partikül kalıntılarını daha net görmenizi sağlıyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, hepa filtreye sahip olduğundan çevreye toz saçmıyor ve nitelikli bir temizliğin önünü açıyor. Emiş gücü ayarı zor ve kir yoğunluğuna göre motor emiş gücünü ayarlayarak ekstra gayret sarf etmenize gerek bırakmıyor. Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge üzerinde bulunan pil göstergesi de işlerinizi bitirmeniz için ne kadar şarjınız kaldığı hakkında bilgi veriyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumları

Evcil hayvanlar barındıran birisi olarak ev süpürmek benim adıma çok zor bir iş oluyor. Pahalı markaların ürünlerini almayı da düşünmedim. Ünlü Bir indirim marketin cep telefonu uygulamasında Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürgeyi gördüm.

İnternet alışveriş sitelerindeki olumlu yorumları okuyarak Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge almaya karar verdim. İndirim gününü takip ederek Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürgeyi satın aldım. Hemen test etmek için kablolu süpürge ile evi güzelce süpürerek yeni aldığım Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge ile tekrar süpürdüm.

Evde barındırdığım hayvanların kılları, tozlar sanki eski süpürge ile süpürmemiş gibi Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge’nin haznesini doldurmuştu. Gözlerime inanamadım. Ne yalan söyleyeyim bu denli bir performans beklemiyordum. Evcil hayvanı olanlara kesinlikle tavsiye edebilirim.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge İyi Mi?

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürge, kuru zeminlerde, halı ve koltuklarda başarılı bir ürün olarak görünüyor. UV-C ışıklı turbo başlığı bu süpürgeye önemli bir artı katıyor. Gözle görmemizin zor olduğu ince tozları dahi kolaylıkla emerek haznesinde hapsedebiliyor.

Fakir Inovax 2in1 Şarjlı Süpürgenin haznesi kolaylıkla temizleniyor. Filtrenin temizliği de hazne temizliği gibi çok basit. Kullanma kılavuzunda belirtilen şartlara uygun kullanım sağlandığında pil ömrü uzun zamanlar kullanabilmenizin önünü açıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu