Elektronik

Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

 torbayaSüpürge tasarımında ilk sıralarda yer alan Fakir’in dikey kablolu elektrik süpürgesi modeli olan Fakir Lucky Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bununla birlikte Almaya Değer Mi?, Kullanışlı Mı? konularını da beraber inceleyeceğiz.

Hemen hemen herkesin kalitesi ile tanıdığı fakir markasının ürettiği kablolu yada kablosuz süpürgelerin kalitesini duyman kalmamıştır. Süpürme işini kolaylaştırmak için geliştirilen bu cihazlar ev hanımlarına süpürme işinde büyük destek oluyor.

Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge Kullanışlı Mı?

Şarjlı süpürgelerden istediği performansı elde edemeyenler bu ürünü kullanışlı buluyor. Motor gücü ile bağlantılı olarak emiş gücü epeyce yüksek denebilir. Halıları ve sert zeminleri muazzam derecede süpürüyor. El süpürgesine dönüşerek yatak, yorgan hatta arabanızı bile süpürebilirsiniz.

Büyük süpürgelerin yerinden çıkması, temizliği çok zaman alır. Bu dikey elektrikli süpürge en az onlar kadar iş yapar fakat daha az yer kaplayarak bir adam öne geçilebiliyor. Köşeleri kenarları tertemiz süpürerek kirden ve tozdan eser bırakmaz. Halılardaki performansı görmeye değer. Öyle bir emiş gücü var ki; halıyı bırakmayacak sanabilirsiniz.

Bu dikey elektrikli süpürgenin kurulumu temizlemesi oldukça kolay ve pratiktir. Takma, sökme işleri tek düğme ile yapılıyor. Hepa filtresinin olmaması dezavantaj olarak görülebilir. Yazlık, hobi bahçesi tarzındaki evleriniz için mükemmel iş görebilecek bir makineden bahsediyoruz. Fakir elektrikli süpürge sürekli kullanım içinde oldukça cazip bir süpürgedir.

Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

800W güç üreten motoru ile bu küçük süpürgeden büyük işler çıkıyor. Halıları öyle bir emiş gücü ile çekiyor ki; toz ve kiri haznesine hapsetmek için adeta sabırsızlanıyor. Halıları süpüren üçgen başlığı fırçaları ile halı ve kilimlerinizi derinlemesine süpürür. Eski zamanlardaki alışkanlıklardan olan halı, kilim çırpma işini tarihe karıştırıyor.

Alüminyumdan üretilen metal borusu ve tutma yeri gayet ergonomik dizayn edilmiştir. Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge muadillerine kıyasla daha hafif olduğundan süpürme işini yaparken sizi pek yormaz. Rahat ve konforlu iş tutmanıza katkı sağlar.

89 dB ses çıkaran bu cihazın ortalamanı daha altında gürültü oluşturduğunu söyleyebiliriz. Dikey pozisyonda park edilebilen süpürge bu özelliği ile pek fazla yer kaplamaz. Kutu dahilinde yer alan 2 adet başlığı ile her zemine farklı süpürme deneyimi sunar. Üçgen başlıkla halı ve kilimlerinizi, sert başlıkla ise sert zeminlerinizi süpürebilirsiniz.

5.5 metre yarı çapındaki alanda temizlik yapma imkânı sunduğu için sürekli fişi takacak priz aramanıza gerek bırakmıyor. 5 metre uzunluğundaki kablosu vasıtasıyla bir evi en fazla iki priz kullanarak bitirebiliyorsunuz. B sınıfı enerji grubunda yer alan Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge, yıllık ortalama 32 kW enerji sarf etmektedir. Kablo sarma işlemini manuel yapmak durumundasınız. Dayanıklı gövdesi ile uzun zaman dilimi içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. 1 litre hacimli haznesini boşaltmayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge  Almaya Değer Mi?

Büyük süpürgeler kadar güçlü toz çekme özelliği bulunan Fakir dikey süpürgenin pratik ve keyifli kullanımı en dikkat çeken yönlerinden bazılarıdır. Toz torbasız olması yine bu süpürgeyi almayı mantıklı hale getiriyor. Toz torbasını boşaltmak veya değiştirmek büyük eziyet veren bir iş olduğundan bu makinede böyle bir problem ile karşılaşmazsınız. Hazneyi direk çöp kutusuna dökebiliyorsunuz.

Kablo uzunluğu bu tarz süpürgeler için oldukça yeterli uzunluğa sahip görünüyor. Sürekli şarj etmek gibi sıkıntıları olmadığından şarj olmasını beklemeden kabloyu prize takarak hemen süpürmeye başlayabiliyorsunuz. Süpürgenin oldukça hafif oluşu süpürme işlemini gerçekleştirirken yorulmamanızı sağlıyor.

Cihazın kutusundan çıkan kullanım kılavuzunun tavsiye ettiği değerlere uygun kullanım halinde uzun yıllar süpürme işlemlerinizi bu kablolu dik süpürge ile yapabileceksiniz. Kullanıcı yorumları bu ürün ile ilgili oldukça pozitif yorumlar içeriyor. Kalitesi, emiş gücü, hafif oluşu gibi artıları ile Fakir Lucky 800W Dikey Elektrikli Süpürge almaya değer bir ürün olarak değerlendirilebilir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu