BilgisayarElektronik

Fakir RS 720 Robot Süpürge İyi Mi?

1933 yılında ev gereçleri üretmek üzere Almanya’da kurulan Fakir markasının bir ürünü olan Fakir RS 720 Robot Süpürge İyi Mi? Özellikleri Ve Kullanıcı Yorumları konularını değerlendireceğiz.

Yıllardır küçük ev aletleri, ev gereçleri sektöründe üretim yapan Fakir markasının fonksiyonel bir ürünü olan Fakir RS 720 Robot Süpürge son zamanlarda bu alanda çok tercih edilen bir ürün olmaya yolunda ilerliyor.

Fakir RS 720 Robot Süpürge Nasıl? Özellikleri Neler?

Fakir RS 720 Robot Süpürge, sert zemin ve halılarda kullanılacak şekilde üretiliyor. Ortalama 120 dk çalışma süresine sahip olan Fakir RS 720 Robot Süpürge, 2400 mAh pil ile destekleniyor. Otomatik şarj olma özelliğine sahip olduğu için şarj etme sıkıntısı çekmiyorsunuz.

5 saat içerisinde şarj olabilen süpürge 65 dB sesi ile de çalışırken sizi gürültü yaparak rahatsız etmiyor. Çarpma önleyici sensorlar aracılığıyla mobilya ve diğer eşyalarınıza zarar vermeden temizlik işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.

Zaman planlama, Wi-Fi ile erişim,  düşme engelleyici sistem gibi fonksiyonlarıyla donatılan Fakir RS 720 Robot Süpürge, 24 W gücündeki motoruyla hem sizin temizlik işlerinizi kolaylaştırıyor hem de kendi güvenliğini sağlayarak uzun yıllar kullanabilmenizin önünü açıyor.

Fakir RS 720 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

İnternette sürekli karşıma çıkan akıllı robot teknolojisi ürünleri dikkatimi çekiyordu. Merak edip araştırmam ile Fakir RS 720 Robot Süpürge almam bir oldu. Evimin mutfağında zaten Fakir markalı birden fazla ürün bulunuyor. Markanın kalitesine güvendiğim için Fakir RS 720 Robot Süpürge’yi fazla bir araştırma yapmadan aldım.

Güçlü motoru sayesinde evimde evcil hayvan barındırmam sebebiyle sürekli süpürge çalıştırmaktan yoruldum. Fakir RS 720 Robot Süpürge artık benim yerime bu görevi harika bir şekilde yapıyor. Kıl, toz, vb. kirleri rahatlıkla toplayarak kendimi daha iyi hissetmem için üzerine düşeni fazlası ile yapıyor diyebilirim.

Fakir RS 720 Robot Süpürge, 500 ml Toz haznesine sahip olmasından kaynaklı sürekli hazne temizliği gerektirmiyor. Eksi yönü farklı modellerde bulunan mop özelliğinin olmaması diyebiliriz. Tabi ki fiyatı ile orantılı olarak bu özelliğinin olmamasını da gayet normal karşılıyorum.

Fakir RS 720 Robot Süpürge İyi Mi?

İki adet yan fırçası sayesinde köşe bucak temizlik yapabiliyor. Fakir RS 720 Robot Süpürge’nin geniş toz haznesi avantaj olarak değerlendirmemiz için yeterli bir özellik olarak düşünülebilir. İçerdiği fonksiyonlar neticesinde dikkat çeken bir ürün olarak tanımlanıyor.

 Kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere fiyat/performans odaklı düşünen kişiler için, muadillerine nazaran bir adım önde olduğunu söylemek abartı bir yorum olmaz. Kontrol kolaylığı, pil yapısından kaynaklı uzun süre çalışabilmesi gibi dikkat edilmesi gereken noktaların da Fakir RS 720 Robot Süpürge de olması tercih etmenizde başlıca kıstas olarak düşünülebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu