AirfryerElektronik

Fakir Veyron Turbo XL Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanışlı Mı?

Ürettiği dayanıklı ev aletleri ile bilinen Fakir markasının emiş gücü yüksek toz torbasız elektrikli süpürgesi Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? ve Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konularını sizler için araştırdık.

Üstün Alman teknolojisi içeren, ürettiği ürünlerle en çok satanlar arasında yer alan Fakir markasının emiş gücü yüksek ve fiyat/performans ürünü Fakir Veyron Turbo XL Elektrikli Süpürge bir hayli kullanışlı bir cihaz olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kullanışlı Mı?

Kompakt tasarımı ile kullanması oldukça kolaydır. Tekerleklerini hafifçe çekerek istediğiniz yere rahatça yönlendirebilirsiniz. Fakir Veyron Turbo XL halı, sert zemin, kilim, kanepe temizliklerinde oldukça yüksek performans gösteriyor. Kulpu çok ağır olmadığı için kullanırken yormuyor.

Toz torbasız oluşu çok işe yarıyor. Temizliği gayet pratik yapılmaktadır. Tozları dibe çökertir ve boşaltma esnasında kolaylık sağlar. hazne kapasitesi ile her süpürge işleminde boşaltmanıza gerek olmuyor.

Hem yatay hem dikey park pozisyonlarında durabiliyor. Bu yüzden evinizde yada iş yerinizde fazla yer kaplamaz. Çok kullanışlı ve fiyatına göre sağlam ve dayanıklı bir elektrikli süpürge olduğunu söyleyebiliriz. Eşyaların arasına rahatlıkla geçebildiğinden süpürme esnasında toz torbasız elektrikli süpürge sizi zahmete sokmaz.

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

750W güçlü motoru ile halılarda ve özellikle sert zeminlerde muazzam performans sergiliyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş 6 Kg ağırlığındaki bu elektrikli süpürgeyi 3 ayağı sayesinde kullanmak ve yönlendirmek çok kolay oluyor. Sabit olmayan ön tekeri süpürgeyi istediğiniz yere kolay yönlendirmenize yardımcı olur.

2 L hacme sahip haznesi hemen dolmaz ve haznenin temizliği sizi yormaz. Fakir Veyron XL süpürge sessiz çalışıyor. Çocuklarınız kendi odasında uyuyorken; siz evinizi istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. A sınıfı elektrik sarfiyatı sayesinde az enerji ile çok iş imkanı tanır.

H13 cinsi hepa filtresi ve cihaz arkasından çıkan havayı filtreleyen kaset filtresi bulunuyor. Bu filtrelerin yıkanarak temizliği yapılabilir. Hava filtreleme işleminde A kalite olduğu bu işin uzmanları tarafından belgelenmiştir. Süpürge çalıştırıldığında evi yada temizlik yapılan ortamı toza boğmaz. Toz torbasız olması büyük avantaj sağlamaktadır.

Teleskopik metal boruya sahip Fakir Veyron süpürgeyi kullanım esnasında zorlanmazsınız. Tutuş için özenle tasarlanmış kulpu rahatınızı bozmadan süpürme deneyimi sunuyor. Teleskopik borusu sayesinde boyunuza ve süpüreceğiniz mekanın özelliklerine göre ayar yapabilirsiniz.

Kenar, köşe, döşeme başlıkları, sert zemin başlığı. turbo türbin başlıkları ile evin ve iş yerinizin tüm süpürme işinizi yapar. Kanepelerinizin, koltuklarınızın en ulaşılmaz yerlerini dahi temizlemeniz için özel üretilen aparatları işinizi kolaylaştırır.

Fakir Veyron Turbo XL Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

En başta elektrik süpürgesinin eski tip süpürgeler gibi toz torbasız olması harika bir özelliği olarak görünüyor. Süpürge çalıştıranlar bilir ki; toz yutmaktan çok rahatsız olurlar. Ayrıca makineden çıkan ses te bir hayli can sıkıcı olur. Fakir Veyron XL Toz Torbasız Süpürge bu rahatsızlıklarınıza çözüm bulmuş.

Sessiz ve pratik süpürme deneyimi sunabilen elektrikli süpürge ile tüm yaşam alanınızı ve iş mekanlarınızı turbo güçlü motoru ve harika tasarımı sayesinde süpürmek kolay oluyor. Hepa filtresi havadaki tozu hazneye hapseder. Evinizi süpürdüğünüz zaman çıkan tozlar sizi şaşırtacaktır.

Alerjik reaksiyonları olanlar için gayet mantıklı bir seçim olur. Bu kablosuz süpürge ile dilediğiniz sert zemini ve halı, koltuk gibi ev eşyalarınızı temizlerken her bir zemin için ayrı üretilmiş başlıkları ile konforlu temizliğini tadını çıkartın. El girmeyen yerleri bile süpürecek aparatı bulunuyor.

Fiyat/Performans ürünü niteliği taşıyan Fakir Veyron XL toz torbasız elektrikli süpürgeyi A101, Bim, Şok gibi indirim marketlerinin kampanya dönemlerini takip ederek oldukça uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu