Elektronik

Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fakir, uzun yıllardır ev gereçleri üreten bir Türk markası. X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge, markanın en yeni şarjlı dik süpürge modellerinden biri. Bu yazımızda, Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge’yi mercek altına alarak, özelliklerini, kullanıcı yorumlarını ve Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge ile ilgili alınıp alınmayacağına dair değerlendirmemizi paylaşacağız.

Ev süpürme işi kadınlar için en zor işlerin başında gelir. Toz torbasını değiştirmek başlı başına bir eziyet olur. Köşelere ulaşmak, koltuk aralarını süpürmek kimi zaman can sıkıcı hal alabiliyor. Fakir X7272 dik süpürge tüm bu işlemleri sizi yormadan pratik bir biçimde yapmanıza yardımcı olur.

Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge Nasıl?

500W gücündeki BLDC motoru ile tüm yüzeyleri toz bırakmadan temizler. Tozları derinlemesine haznesine çekip harika bir süpürme deneyimi sunar.25.9 V Li-Ion bataryası 45 dakikadan fazla süre kesintisiz temizlik yapmanıza yardımcı olur. 3.5 saat içerisinde tam doluluğa erişerek her an temizlik yapmaya hazır hale gelir. Fakir Şarjlı dik süpürge ile Emiş gücünü kendiniz ayarlamadan süpürme işlemi yaparsınız.

Yüksek emiş gücü ile en tozlu ve görülmeyen parçacık barındıran zeminleri ve oturma gruplarını toz kalmayacak biçimde süpürmüş olacaksınız. Farklı zemin ve nesneleri süpürmek için kenar-köşe başlığı, mobilya ve döşeme başlığı her yeri etkin temizlemenize olanak tanır. Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge HEPA 10 filtresi ile ortama toz salınımında bulunmaz. Alerjik hassasiyeti olan bireyler için ideal süpürme işi yapmaktadır. Toz haznesinin temizliği oldukça pratik ve çabuk yapılır. Borusu çıkartılarak el süpürgesi olarak ta kullanılma olanağı var. Evcil hayvan besleyenler için bulunmaz bir nitelikte Şarjlı süpürge özelliği taşıyan Fakir X7272 ile kıl ve tüylerle uğraşmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge Kullanıcı Yorumları

Eski tip büyük süpürgemi her zaman çalıştırmakta zorlanıyorum. Cihazı çıkartıp parçalarını birleştirmek epey vakit alıyor. Pratik ve kolay bir süpürme işlemi gerçekleştirebilmek için Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge’yi internetten satın aldım. Kısa bir sürede elime ulaştı ve hemen denemek istedim. Emiş gücünü bu kadar yüksek ve etkili olabileceğini tahmin etmemiştim. Resmen toz çekerken halıyı kaldırıyor.

Eski süpürgemle süpürdüğüm yeri test etmek için Fakir Şarjlı dik süpürge ile tekrar süpürdüğüm yerden o kadar toz ve kıl çıktı ki gözlerime inanamadım. Koltuk altları, parkelerde toz bırakmıyor. El süpürgesi olarak kullanma imkanı da olduğu için dolap içlerini çok güzel bir biçimde süpürebiliyorum. Çok pratik ve işe yarayan bir dik süpürge modeli diyebilirim. Şarjı tüm evi tek seferde dip bucak temizlemek için yeterli geliyor.

Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge Alınır Mı?

Süpürge tutmak bel ağrısı, bilekte zorlanma gibi olumsuzluklara sebep olduğu için çok sevilen bir ev işi değildir. Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge’nin ergonomik tasarımı ve tutuş kolaylığı ile tüm bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Toz torbasız olması çok işe yarıyor. Haznenin temizliği zaman almadan çöp kutusuna boşaltılarak yapıldığından ortama toz dağılmaz. İndirim marketlerin aktüel ürünler kısmında uygun fiyatla satılabilen Fakir X7272 Inovator Şarjlı Dik Süpürge tam bir temizlik canavarı şarjlı dik süpürge modelidir.

 

Başa dön tuşu