BilgisayarElektronik

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Süpürge makineleri alanında isim yapmış Fantom markasının dikey ve toz torbasız süpürge modeli olan Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge Nasıl, İyi mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları konu başlıklarını inceleyeceğiz.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, günlük kullanımda çok tercih edilen, pratik kullanımı ve büyük toz torbasız haznesi ile ev hanımlarının ev işlerini kolaylaştıran bir ürün olarak üretiliyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Ev süpürme işlemlerini olabildiğince kolaylaştırmak, toz torbası temizliği gibi zahmetli bir işi ortadan kaldırarak temizlik yapmayı zevkli hale getiren Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, 500 W gücündeki emiş gücü ile halılarınızı ve sert zeminlerinizi rahatlıkla tertemiz yapıyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, 2 Lt’lik toz biriktirme haznesi ile ortalama bir evin tamamını temizleseniz bile dolmayacak büyüklükte olduğu için her seferinde boşaltmanıza gerek kalmıyor. Filtresi yıkanabiliyor ve uzun süre kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge sizi 5 metre uzunluğundaki kablosu ile her yerde priz arama derdinden kurtarıyor. Toz torbasız kullanım imkânı Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, ergonomik tutma yeri ile süpürme işlemi yapmanızı eğilmeden ve sırt, bel ağrısı çekmeden yapmanıza olanak sağlıyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge’in balıkları koltuk, kenar, köşe için balıkları ile derinlemesine temizlik yapmanıza imkân sağlıyor. Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, kolay kablo sarma işlemi için özel tasarlanmış bir gövdeye sahiptir ve dik konumda saklabilmeye elverişlidir.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge Kullanıcı Yorumları

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge’yi A101 indirim marketlerinde alışveriş esnasında görerek beğenerek aldım. Günlük temizlik işleri için diğer büyük makineyi çıkartmak zor oluyordu. Elimin hemen altında her an kullanıma hazır bir ürün olabileceğini düşünerek aldım ve gayet memnunum.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, emiş gücü ile beni biraz şaşırttı. Böyle bir cihaz olarak tahmin etmiyordum. Halıları temizlerken gerçekten çok kuvvetli bir çekim yapıyor. En az diğer büyük süpürgem gibi evi temizlerken tertemiz yapıyor. Kesinlikle tozdan eser bırakmıyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge’nin farklı başlıkları ile özellikle koltukları temizlerken inanılmaz kolaylık getirdi. Koltuk aralarını, masa altlarının, ve ulaşmakta zorlandığım yerleri temizlememi basit hale getiriyor.

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge İyi Mi?

Toz torbasız ve yüksek emiş gücüne sahip Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, günlük kullanım için gayet ideal ve mantıklı görünüyor. Hazne kapasitesi yüksek olduğu için sürekli boşaltma sorunu olmaması Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge’yi avantajlı duruma getiriyor.

Özellikle bayram, bahar, temizliği gibi detaylı temizlik yapılacağı zamanlar için normalde kullanılan diğer cihazlar gibi performans gösteren bu süpürge ile tüm bu işleri tereddüt etmeden yapabilirsiniz. Fiyat performans değerlendirmesinde tem anlamıyla şampiyon olabilecek kapasitesiyle satılan bu ürünü kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı bulmak mümkün olabilir

Fantom Carbon DC100 Dik Süpürge, halı ve sert zemin süpürme, kenar, köşe, döşeme başlıkları ile farklı tarz süpürme gereği duyulan yerlerin temizliğine olanak tanıyor ve de uyumlu olarak üretilmesinden ötürü kolaylık içeriyor. Almaya değer mi sorusuna olumlu yanıt vermemek haksızlık olur.

Başa dön tuşu