BilgisayarElektronik

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Bu yazımızda sizlere toz torbasız süpürge modeli olan Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi, Alınır, Mı? sorularınıza cevap veriyor ve Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili merak edilen konulara değiniyoruz.

Toz torbalı süpürgelerin çalıştığı ortama saldığı tozlardan rahatsız olanların tercihi olabilecek bir ürün Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Süpürge, çok kullanışlı ve güçlü bir makine olarak karşımıza çıkıyor.

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıldır, Özellikleri Nelerdir?

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 850 W gücündeki motoru ile sert zemin, perde, halılar gibi çok toz çekebilen yerleri kuvvetli emiş gücü sayesinde tertemiz bir şekilde süpürmenize ve tozdan arındırmanıza imkan tanıyor. Koltuk , kanepe, köşeler ve daha bir çok ulaşılması zor yerler için tasarlanmış başlıkları ile evinizde, ofisinizde ve diğer kullanacağınız mekanlarda derinlemesine süpürme işlemi yapabileceğiniz bir elektrik süpürgesi olarak üretiliyor.

Tel destekli hortumu kırılmalara, ezilmelere ve benzeri deformasyonlara karşı dayanıklı bir şekilde imal ediyor. Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge’nin 4.5 L hacmindeki dev toz hanesi her süpürme işleminden sonra boşaltmaya gerek kalmadan sizi fazla zahmetten kurtarıyor. Otomatik kablo sarıcısı ile 5 m uzunluğa sahip kablosu mekanın çoğu yerine tek bir prize takarak süpürmeye devam etmenizi sağladığı gibi iş bitiminde kablo sarma düğmesine basarak toplanmasını sağlıyor.

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları

Eski süpürgemi yeni aldığım hobi bahçemizdeki evime götürdüğüm için evime toz torbasız süpürge almam gerekiyordu ve tercihimi Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge’den yana kullandım. Toza alerjim olduğu için eski süpürgemi kullanmayı pek sevmiyordum zaten. Çünkü az bir yeri süpürsem bile kuru öksürükten ve hapşırmaktan bir hal alıyordum.  Yüzümü burnumu maskeyle yada bir bezle kapatmadan iş yapamadım. Fakat bu cihaz öyle mi? Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, tam bir toz düşmanı, Masa altı, koltuklar, kanepe altları…

Her yeri tertemiz süpürüyor. Hele halıları çekişini bir görseniz bu nasıl bir makine dersiniz. Gayet memnunum. Kablo uzunluğu yeterli. Her bölmede priz arama derdim kalmadı. Müthiş bir makine bu Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge.

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İyi Mi, Alınır Mı?

Fantom CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, multi cyclone teknolojisini kullanıyor ve havada bulunan tozu dahi yüksek emiş gücü sayesinde merkezinde toplayıp filtreleyerek tozu haznesine ,temiz havayı ortama geri iade ediyor. Fiyat / Performans olarak gayet güzel. Kullanışlı ve yatay yapısı ile saklama derdine son veriyor. Bizce indirimler takip edilerek alınırsa artı avantajlı olabilir. Yatay olması olumsuz görünse de kanepe altı baza altı gibi yerlerde saklanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu