ElektronikMotorlu Araçlar

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer İyi Mi?

Geniş hacmi ile dikkat çeken GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? gibi sorularınızı yanıtlarken; GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer Almaya Değer Mi? gibi sıklıkla merak edilen konuyu da sizler için değerlendirdik.

Gerek ev hanımları gerek çalışan kadınların mutfaktaki bir numaralı yardımcısı olan airfryer cihazlarının hacmi ile öne çıkan modeli olan GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer adından sıklıkla söz ettiriyor.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer Kullanışlı Mı?

Yüksek derecede ısınmış hava dolaşımı (airfryer) yöntemi ile yağsız yada az yağlı pişirme, kurutma, sıcak tutma, ızgara yapma, gibi tekniklerle yemek hazırlamak için kullanılabilen GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer tüm buişleri tek başına yaparak farklı cihazlar ile bağınızı kesiyor. Hem fırın, hem ızgara hem de mangal gibi kullanıldığı için mutfakta fazla yer kaplamaz.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer, 2850 W’lık dev gücü ve çift fanı ile cihaz içindeki havayı çok kısa bir sürede hazırlayarak hızlı bir şekilde hazne içinde 360 derece dolaştırır ve kurumadan lezzetli , bir o kadarda sağlıklı besinler tüketmenize yardımcı olur.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer,6 otomatik programı ve dokunmatik kontrol ekranı ile sizi konforun zirvesine çıkarır. Bir tuşa basma yordamıyla ısı ve zaman ayarı yaparak sizin başka işlerinize zaman ayarlamanız için donanımlanmıştır.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer’in izleme penceresinden bakarak enfes yemekleri seyredebilir, kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Cihazın parçaları makinede temizlenebildiği için bulaşık derdiniz olmuyor.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer İyi Mi?

 

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer’in çift hazneye sahip olduğu için aynı anda iki farklı yemeği aynı anda yapabilme meziyeti ile çok iyi bir konuma ulaşmıştır. Yemekleriniz soğumadan aynı anda ve aynı yerde hazırlanarak enerjiden ve fazladan efor sarf etmekten sizi kurtarmış oluyor.

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer, kaliteli malzemeden üretilen gövdesi ve aparatları tercih edilme sebebi olabilir. Uzun zaman kullanıma müsait olan özellikleri ile mutfağınızda size hizmet etmek için elinizin altında bekleyen bu sıcak hava fritözü ile yıllarca istediğiniz yiyecekleri pişirebilir ve yemek hazırlarken sağladığı avantajların faydalarından yaralanabilirsiniz.

 

GoldMaster Doublefry GM-7489 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Almaya değer mi sorusu göreceli olsa bile bazı özellikler bu sorunun cevabını bulma anlamında yol gösterici olabiliyor. Örneğin, çift fanı olması hazırlama sürecini hızlandırıyor ve enerjiden tasarruf edersiniz. İki bölmeli haznesini varlığı büyük bir artısı denilebilir.

Ortadaki bölmeyi çıkararak geniş hacim elde edebileceğiniz gibi isterseniz de iki farklı bölmede iki ayrı yiyeceği aynı anda hazırlama seçeneğiniz oluyor. Bizim değerlendirmemiz artıları bir hayli fazla bir airfryer modeli olarak iş görebileceği yönünde.

Kışlık buzdolabı ve kiler hazırlıklarınız için kullanabileceğiniz bu air fryer modeli ile en zorlu işlerden olan kapya biber, patlıcan közleme, sebze ve meyve kurutma gibi mekânsal sorunlar ve güneş gören ortam arama gibi zahmetleri olan karmaşık hazırlıkları kısa sürede görebilmek için pratik bir fritöz tanımlaması kullanılabilir.

Tam kendi istediğiniz gibi yiyecekler hazırlayabilmeniz için sıcaklık ve zaman ayarını kendinizin yapabileceği bir seçeneği de sunan bu fritöz kendi bildiğiniz usül ve tekniğe göre yemek pişirebilmenize elverişli bir yapıya sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu