ElektronikMotorlu Araçlar

Goldmaster Gloria GM 8405 7 L XXL Air Fryer İyi Mi?

Bugünkü yazımıza konu olacak airfryer modeli olan Goldmaster Gloria GM 8405 7L XXL Air Fryerİyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? sorularıyla Goldmaster Gloria GM 8405 7L XXL Air Fryer’i tanımaya çalışacağız.

İnternetten yapılan alışverişlerde ülkemizde en çok satan airfryer cihazları arasında ilk 5 te yer aldığı söylenen markanın cihazı Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer kullanım kolaylığı ve inox görünümü ile ilgileri üzerine topluyor.

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer Kullanışlı Mı?

Yakın bir zaman önce piyasaya arz edilen Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer 1800 W gücünde bir airfryer olarak 8 farklı hazır program ile yiyecek yapma özelliğine sahiptir. Yağsız ve az yağlı ızgara, pişirme, fırınlama gibi stillerde yemek hazırlamakla birlikte yiyecekleri kurutmadan kendi suyu ve yağında sağlıklı ve lezzetli bir şekilde yemeniz için hazırlayabilmektedir.

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer, eski tip fritözlere bakarak %80 daha az yağ kullanabildiği için kalp ve damar sağlığını korumakta tercih edenlere büyük yardımı dukunmaktadır. Uzmanların rafine ve birden çok kullanılmış sıvı yağlardan uzak durulmasını tavsiye ettiği çağımızda Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer tam bu iş için tasarlanıp satışa sunulan bir modeldir.

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer, otomatik hazırlama fonksiyonu dışında manuel ısı ve zamanlama ayarı yapabilmenize olanak sunuyor. İster otomatik, isterseniz manuel ayarla Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer sizin için yiyecekler hazırlarken sizde yemeğin başında durmanıza gerek kalmadan farklı uğraşılarınıza vakit ayırabiliyorsunuz.

Makinede yıkanabilen parçaları artık yemek sonrasında bulaşık yükünüzü de hafifletiyor. Diğer bulaşıklarınızla beraber Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer’in parçalarını da gönül rahatlığı ile zahmetsiz bir biçimde makinde yıkamaya alabilirsiniz.

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer İyi Mi?

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer, bilinen bir markanın modeli olmanın yanında piyasada rüştünü ispat ederek çok satılan airfryer cihazları arasında yerini almış olup, kullanıcı yorumlarında da cihazdan bir hayli memnuniyet duyulduğunu görebilmekteyiz.

Hazne çıkarıldığında otomatik durma, kaymaz ayaklar, soğuk dokunma kulpu, yemek piştiğinde otomatik durma  gibi istenmeyen yanık olaylarına ve ortam için gereken güvenlik önlemleri Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer’ı kullanacakların faydasına düşünülmüş gibi görünüyor.

Öte yandan ön yüzünde bulunan kontrol paneli Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer’in kullanımını pratik hale getirmiş. Otomatik programları ve elle ayar yapabilme seçeneğini kullanarak lezzetli ve sağlıklı içeriğiyle beğenip tadını unutamayacağınız yemekleri bu kontrol panelinden ilk kullanımdan itibaren yapabilirsiniz.

Goldmaster Gloria GM-8405 7 L XXL Air Fryer Almaya Değer Mi?

Bu sorunun cevabını şu şekilde cevaplamak daha doğru olur. Öncelikle ebatları normal büyüklükte ve şık hatlara sahip. Bu kısmı sorunun görünüşle alakalı tarafı olup; fonksiyonelliği ve kullanış kısmı ise gerçekten almaya değer bir ürün olarak değerlendirilebilir.

Goldmaster Gloria GM-8405 7L XXL Air Fryer, basit ve kolay kullanımı, kalitesi, tasarımı ve hızı ile 10/9 puanlamayı hak ediyor. Yapabildiği yemek çeşitlerinin çokluğu, yağ kullanmadan pişirme, kızartma yapabiliyor olması, çok sevilen ama evde kokusu ile rahatsızlık verebilen yiyecekleri pişirmek konusundaki ustalığı ile bu değerlendirmeyi  fazlasıyla almaya yakışır bir fritözden bahsediyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu