AirfryerElektronik

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer İyi Mi?

Sıcak hava fritözleri yazı serimizin bu yazımıza konu olan modeli Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışı Mı? sorularını elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız.

Yağsız veya çok az yağ ile sağlıklı yemekler yapmak için kullanabileceğiniz Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer dev kapasitesi ile dikkat çekmektedir. Markanın diğer modellerinde olduğu gibi kısa zamanda ve lezzetli yiyecekleri hazırlamak bu yağsız hava fritözüne en büyük hedef olarak koyulmuştur.

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer Kullanışlı Mı?

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer, 1800 W gücü, 3XL hacmi ile yaklaşık 7-8 kişiye yetecek porsiyonda yemek yapabiliyor. Bu sıcak hava fritözünün 10 otomatik hazırlama programı var. Tek tuşa basarak bu programlar marifetiyle kızartma, kavurma, pişirme, fırınlama, sebze közleme gibi bir çok yemek hazırlama yöntemini kolayca yemek yapmak için kullanabiliyorsunuz.

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer, sıcak hava akımı yöntemiyle yağ kullanımına gerek olmadan veya isteğinize göre bir yemek kaşığı yağ kullanarak altın rengi patatesler, nar gibi kızarmış tavuk butları, mis gibi kokan sucukları kurumadan ve kendi yağı, suyu ile sağlıklı ve çok lezzetli bir biçimde sofralarınızda tatmak için hazırlama olanağı sunuyor.

Otomatik programının yanı sıra kontrolün kendisinde olmasını tercih edecekler içinde Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer, sıcaklık ayarı ve zaman kurma özelliği sayesinde istediğiniz sıcaklıkta ve pişirme zamanını ayarlayıp en kısa sürede tam istediğiniz biçimde yemek pişirebiliyor.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları sofra sonrasında cihazın temizleme işini bir hayli kolaylaştırmak üzere tasarlanarak üretiliyor. Yapışmaz yanmaz malzemeden üretilen parçaları uzun yıllar kullanıma uygundur.

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer İyi Mi?

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer, yemek yapmanın yanı sıra buz çöme, ön ısıtma gibi yemek öncesi hazırlık safhasında da yardımcınız olabiliyor. Bu sıcak hava fritözü gayet iyi ve birden çok fonksiyonu ile mutfaklarda büyük yardımcınız konumunu alabilen bir model.

Dokunmatik dijital ekranı kullanıcılarına basit ve kolay kullanım imkanı sağladığı için ilk kullanımdan itibaren zorlanmadan programlama yapılabilir veya otomatik programlama özelliğinden faydalanılabiliyor.

Olası kazaları önlemek adına soğuk tutma kulpu, kaymaz ayakları, hazne çıkartıldığında otomatik durma gibi istemsiz gerçekleşebilen durumların da önüne geçebilecek aksiyonları almak için eklenen özellikler cihazın tercih sebebi olmasına sebep olabiliyor. Kullanıcı yorumları gibi ürün alırken araştırma yapılan sitelerde de bir hayli beğenilen bir sıcak hava fritözü olarak görüldüğünden iyi cihaz tanımlaması yapmak zor olmaz.

Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Kalabalık bireylerden oluşan aileler, misafiri hiç eksik olmayanlar ve butik restoran tarzı işletmelerin rahatlıkla işlerini görebilecek Goldmaster Goodfry GM-8401 Air Fryer, hacminin ekstra genişliği, kısa süre yemek yapabiliyor olması, birden fazla cihazın yaptığı işi tek başına yapabiliyor olması almaya değer bir ürün olduğunun göstergesi olarak karşımızda duruyor.

Tasarruf sağlama bakımından da olağan üstü katkılarıyla sizi tatmin edebilecek faydaları mevcut olan bu sıcak hava fritözü yağ kullanımından %90 a kadar kısa sürede ve istediğiniz gibi yemekleri pişirirken elektrik kullanımından ise %40 ları geçen büyük oranlarda ekonomik açıdan kazanç sağlamanıza müsait bir cihazdır.

Pişirebildiği sağlıklı ve hafif yiyeceklerle sağlığınızı korumada etkin bir rol alabilmenin yanında, en zahmetli yemek çeşitlerini pişirirken de sunduğu pratik çözümler ve kolaylıklar ile mutfağınızda ne denli bir ihtiyaç karşılayacak vasıfta bir fritöz olduğunu kanıtlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu