BilgisayarElektronik

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer Nasıl, İyi Mi?

Eski tip fritözlerin aksine yağsız yada az yağlı ürün hazırlayabilen Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında yaptığımız detaylı çalışmayı sizlere aktaracağız.

Büyük bir hızla yayılan airfryer cihazlarının geniş hacmi ve özellikleri ile dikkat çeken modeli Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer, Sıcak hava ile pişirme ve kızartma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Sıcak hava (airfryer) yöntemi ile yağsız yada az yağlı, kızartma, fırınlama, pişirme işlemini gerçekleştirebilen Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 lt Airfryer, 1700 W gücünde olup, 7.6 Lt hazne kapasitesiyle 6-7 porsiyonluk ürünleri yakmadan kendi suyu ve yağıyla lezzetli bir şekilde pişirebiliyor.

Tepsi, kızartma sepeti gibi aksesuarları sayesinde fırınlama, ızgara işlerinizi bir hali kolaylaştırabilen Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer, 8 adet ürün pişime programına sahiptir. Isı ayarı ve zamanlayıcısı 8 programın dışında istediğiniz şekilde ve pişkinlikte yemek hazırlamanıza olanak tanıyor.

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer, izleme penceresi ve iç aydınlatma ışığı ile hazırladığınız yemeklerin ne durumda olduğunu görebiliyorsunuz. Kızartma sepetini ve tepsisini kullanacağınız vakit soğuk tutma kulpu ile yanık vakaları yaşamamanız için bir önlem olarak sunuluyor.

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt. Airfryer, Led Ekranı ve dokunmatik kontrol paneli hem şık bir görsel hem de pratik kullanım imkânı tanıyor. Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt Airfryer’in haznesi çıkarıldığında otomatik kapanıyor ve gereksiz ısı kaybının önüne geçiyor.

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 L Airfryer Kullanıcı Yorumları

Farklı bir markanın airfryer modelini kullanırken cihazımın bozulması ve tamirinin yapılamaması sonucu Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt aldım. E- ticaret sitesinden yorumları inceleyerek aldığım Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt, önceki cihazıma oranla daha büyük hacimli ve daha fonksiyonel bir airfryer modeli. Ne hazırladığımı görmek yemeklerin pişme yada kızarma oranını görmem açısından çok faydalı oluyor.

Bazı ürünleri çıtır yemeyi severken bazılarını da kendi suyu ile pişmiş sevdiğimiz için büyük kolaylık oluyor. Ayrıca Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 Lt’nin kapağını açınca otomatik durması cihazın ömrünü uzattığı ve ısı kaybını önlediği için ideal bir özellik. Kaymaz ayakları ve yapışmaz kaplamadan üretilen gövdesi ekstra güvenlik alınmak üzere tasarlanmıştır.

Goldmaster Gustofry GM7487 7.6 L İyi Mi, Alınır Mı?

Cihazın hazne kapasitesi çok iyi. Rahatlıkla misafir ağırlama, kalabalık yemek organizasyonları ve geniş ailelerin kullanımına elverişli ve uygun üretilen bu cihaz temizliği de basitleştiriyor. Makinede yıkanabiliyor olması temizliği ve hijyen açısından çok olumlu duruyor. Kutudan çıkan tepsi, sepet gibi ek malzemelerin kalitesi cihazı tamamlıyor.

İnternet alışveriş sitelerinde farklı farklı fiyata satılabildiği için araştırarak almakta fayda görüyoruz. Yine bu ortamlarda yapılan değerlendirmeleri incelediğimizde kullanıcılarının çoğunun ürünün işlevselliği, pratik kullanım imkanı tanıması, hacim genişliği gibi konularda memnuniyetini dile getirdikleri görünüyor.

Bir çok air fryer modeli bulunan markanın diğer ürünleri gibi kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilecek bir sıcak hava fritözü olan bu cihaz ile ülke ve dünya mutfağından yemekleri severek ve yorulmadan yapabilirisiniz. Farklı lezzetleri keşfetmek isteyen gurme adaylarının çok uzaklara gitmeden kendi evinde bu muhteşem lezzetli yemekleri yapabilmesi bu fritöz ile çok kolay hale gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu