AirfryerElektronik

Goldmaster Profry GM-7467 Airfryer İyi Mi?

Air Fryer cihazlarının önde gelen üreticilerinden Goldmaster markasının Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer modeli İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? sorularına yanıt arayacağız.

Kızartmaların çok sevildiği, ızgaraların sıklıkla tüketildiği ve mutfaktaki zor yemek çeşitlerini az yağlı yada tamamen yağsız bir biçimde pişirmek için tasarlanan sıcak hava fritözleri hanımların yemek hazırlama işini kolaylaştırmaktadır. Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer’da bu sebeple yağsız ve sağlıklı yemekler hazırlayabilmek için markanın ürettiği diğer air fryer cihazları gibi kısa sürede ve lezzetli yemekler yapabilme özelliği ile tanınıyor.

Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer Kullanışlı Mı?

Yağ, balık, ızgara, fırınlama gibi yiyecek çeşitleri zor yapılan ve yorucu kabul edilen yiyecek çeşitlerindendir. Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer, bu çeşit yemekleri en sağlıklı ve hafif bir şekilde kurumadan lezzetli bir biçimde sofranıza getirmenizi sağlayacak teknolojiyle üretilmektedir.

Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer ,diğer fritözlerin aksine pişireceğiniz yemeği daha kısa sürede hazırlayarak bu zorlu süreci sizin adınıza yönetebiliyor. Parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir ve ekstra uğraş gerektirmez. Misafire ikram edeceğiniz yemeği veya kek, tatlı gibi atıştırmalıkları sizi yormadan en kısa zamanda hazırlayabilir.

Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer İyi Mi?

Sıcak hava sirkülasyonu yöntemi ile çalışan bu fritöz geleneksel fritözlerden farklı olarak yağsız yemek pişirebildiği için akla gelen ilk soru yemekler kurur mu? olabiliyor. İşte Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer’ın hava dolaşımı teknolojisi pişirdiğiniz yemekleri kurumadan ve besin değerlerini düşürmeden hazırlayabilmek için geliştirilmiştir.

Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer, 8 ön yemek pişirme programı, 1400 W gücündeki performansı sayesinde önceden belirlenmiş sıcaklık ve zaman değerlerinde sizin tek tuşa basma işleminizle en zorlu yemekleri çok kısa bir sürede pişirmektedir. Ayrıca elle 200 dereceye kadar sıcaklık ayarlayabilme ve zamanı belirleme seçeneği sayesinde kontrolü elinize alarak tam istediğiniz şekilde yemekler pişirmenizin önünde bir engel kalmıyor.

Yemek bittiğinde otomatik kapanma, hazne açıldığında durma gibi özellikleri ile gözünüz arkada kalmadan keyifle yemek pişirme imkanı tanıyan Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer’ın kaymaz ve yapışmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilen çıkarılabilir parçaları ile temizliği de bir hayli kolaylık içermektedir.

4,3 litrelik hacme sahip bu fritöz, yemekleriniz piştikten sonra masanıza getirme süreci uzadığında sıcak tutma özelliği ile servise hazır halde cihaz içinde yemeklerinizi rahatlıkla bekletebiliyorsunuz. 60 dakika zamanlayıcısı ile de daha önce hazırladığınız yemekleri sıcaklık ayarını isteğinize göre yaparak ısıtma işini başlatıp ocak başında yemeğinizin ısınmasını beklemeden her yeri eşit bir biçimde ısıtma imkanına sahip olursunuz.

Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Çalışan kadınlar için büyük bir kurtarıcı görevi üstlenebilecek Goldmaster Profry GM-7467 Air Fryer, kızartma, fırınlama, ısıtma, buz çözme vb. tüm yemek hazırlama işlerini basit ve kolay hale getirerek gün boyu yaşadığınız yorgunluğu bir nebze olsa da azaltır ve size, sevdiklerinize lezzetli ,sağlıklı yiyecekler pişirme imkanı tanır.

Sebze ve meyve kurutma gibi kış hazırlıkları, pasta börek gibi aperatif yiyecekleri pişirme konusunda adeta uzman edasıyla çalışan bu air fryer, yemek yaparken adeta bir şef gibi davranmanızın önünü açacaktır. Uygulamadan öğreneceğiniz tariflerle bu gün ne pişirsem sorunsalı ile vedalaşabilirsiniz.

Her mutfakta olması gereken bu fritözlerle yemek pişirirken balık fırınlarken, ızgara yaparken hem elbiseniz hemde mutfağınızla beraber eviniz istenmeyen yemek kokularına maruz kalmayacaktır. Tüm bu önemli katkıları ile almaya değer bir ürün olarak düşünülebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu