ElektronikMotorlu Araçlar

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer İyi Mi?

Bugün sizleri için hazırladığımız makalemizde Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz İyi Mi, Almaya Değer Mi? sorularını yanıtlarken bu cihazı almak isteyenler için çok merak edilen Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı? konusuna da açıklık getirmeye çalışacağız.

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, Goldmaster markasının orta ölçekli hacme sahip airfryer modellerinden biridir.

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Kullanışlı Mı?

E ticaret sirtelerinde en çok satan airfryer modelleri arasında kendine yer bulabilen Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, 1700 W gününde bir cihaz olup; 7 Lt hacime sahiptir. Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, 8 ön hazırlama programı özelliği ile istediğiniz gıdayı yemeğe dönüştürmek için tek tuşa basarak sofralarınıza getirmeniz için tasarlanıyor.

Yağsız veyahut az yağlı bir seçim ile kızartma, pişirme, közleme gibi yiyecek hazırlama seçimlerinizi sağlıklı ve ekonomik bir biçimde Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, ile hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz ısı ve zamanlayıcı ayarlarını kullanarak Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz’ün kontrolünü kendi isteğinize göre ayarlayıp; pişme ve kızarma oranını belirleyebiliyorsunuz.

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, dokunmatik kontrol paneli ve kolay kullanabilir Led ekranı ile cihazı ilk kullanımdan itibaren kolay bir şekilde kullanmaya müsait bir dizayn ile şekillendirilmiştir. Ayrıca cihazın başka bir özelliği ise kolay temizlenebilmesi olarak dikkatinizi çekecektir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde sizi bulaşık yıkama zahmetinden kurtarabiliyor.

Otomatik kapanma, aşırı ısınma koruması, soğuk dokunma kulpu gibi önlemler ise Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz’ün evinizin ve sizin güvenliğinizi önemsediğinin göstergelerinden olduğunu düşünüyoruz.

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer İyi Mi?

Yapışmaz kaplamaya sahip olan Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, hazırlayacağınız gıdayı yüksek sıcak hava akımı sayesinde kurutmadan isterseniz kendi yağı ve suyunda hazırlayarak sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor.

Cihazın kullanımı çok pratik olduğundan yemek hazırlamak eskisi gibi fazla vaktinizi almaz.
Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, otomatik ön hazırlama programlarına haiz olduğundan size sadece cihazın içine istediğiniz gıdayı bırakıp keyifle hazırlanmasını beklemek kalıyor.

Özellikle çalışan kadınların ve küçük bebeği olup yemek hazırlarken başka işleri de aynı anda yapmak zorunda kalanlar için harika bir pişirme deneyimi sunuyor olabilir. Siz diğer yapmanız işlere odaklanırken bu sıcak hava fritözü haznesine koyduğunuz gıdaları muhteşem lezzetli yemeğe dönüştürüp işi bittiğinde de sizi uyarıp hazırlığın sona erdiğine dair bilgi verebiliyor.

Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Almaya Değer Mi?

Cihazın hazne kapasitesi, düşük enerji tüketimi, pratik temizliği gibi öne çıkan faydaları almaya değer mi sorularını merak edenler için güzel bir yanıt olabilir. Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz, közleme, fırınlama, pişirme gibi birbirinden farklı tarzda işi tek bir cihazla yapabildiği için iyi bir seçim olabilir.

Deniz mahsullerini çok seven kişilerin bu cihazı alması gerektiğini şiddetle söyleyebiliyoruz. Mis gibi kızarmış karidesler, efsane pişen deniz börülceleri, harika kalamar tavaları yapmakta bu fritöz gerçek anlamda uzman denebilir.

Hamur işi, tatlı, gibi çayın yanında olmazsa olmaz yiyecekleri pişirmede de hamaratlığını konuşturan bu sıcak hava fritözü mutfakta, açık havada  kısacası her yerde hazırlayabileceğiniz tüm yemekelri yapmaya namzet bir cihaz olarak görülebilir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu