Elektronik

Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletleri üreticilerinden olan Goldmaster markasının kişisel bakım ürünü modeli Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti Nasıl ve Alınır Mı? konularında sıkça sorulan soruları cevaplamaya çalışacağız. Bunun yanında Kullanıcı yorumları gibi merak edilen değerlendirmeleri de sizinle paylaşacağız.

Erkekler dış görünüş ve imajları ile sosyal hayatta yer almaya çalışır. Kılık ve kıyafetinin özenli ve bakımlı olmasının yanında kişisel öz bakımlarına da dikkat edenlerin tercihi olan Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti tam aranılan bir cihaz olarak bir hayli ilgi görüyor.

Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti Nasıl?

Çok amaçlı kullanım için tasarlanmış bir kişisel bakım aleti olan Goldmaster Venge GM-8110 tüm erkeklerin kişsel  bakım ihtiyacını karşılayabilir. 9 farklı kullanım özelliği ile saç kesme, sakal kısaltma ve düzeltme, ense düzeltme, burun kılı, kulak kılı lama gibi tüm ihtiyaçlara karşılık veriir. Paslanmaz çelikten imal edilen keskin bıçağı sayesinde sorunsuz tıraş deneyimi sunar. Farklı uzunluklarda saç ve sakal kesebilmek için balıkları bulunur.

Islak ve kuru tıraş olma imkanı tanıyan Goldmaster Venge GM-8110 kolay temizlenebilen bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Li-ion bataryaya sahip olması sebebiyle kesintisiz 60 dk tıraş olabilirsiniz. 120 dakikada tam şarj olma kapasitesine ulaşır. 6 adet kesim başlığı, folyo başlığı ve sakal kesme başlıkları ile şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Kablolu ve kablosuz kullanılabilme fonksiyonu sayesinde seyahat esnasında da yanınızda taşıyarak tıraş ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Goldmaster Venge GM-8110 Kullanıcı Yorumları

İşim icabı eve geç dönüyorum. Gündüz ise yoğun tempo çalışan birisi olarak berberde tıraş olmaya çoğu zaman vakit bulamıyorum. Tıraş olmak için gittiğimde de fazla zamanım olmadığı için detaylı bakım yaptırma fırsatım olmuyor. Berberim bu durumdan mustarip olduğumu bildiği için Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti ile tanışmama sebep oldu. Ev ortamında sakal düzeltme, ense alma işlerimi eşimin yardımı ile çok kısa süre içerisinde ve güzel bir biçimde halledebiliyorum. Burun içindeki kılları ve kulak çevresindeki tüyleri keskin bıçağı ile acısız ve çekmeden GM-8110 ile rahatlıkla temizleyebiliyorum. Saç tıraşı özelliğini kendi başıma tıraş olamayacağım için kullanamadım.

Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Seti Alınır Mı?

Bakımlı olmak ve öz bakımını sorunsuz ve pratik yapmak isteyenler için gayet uygun bir cihaz özelliği taşıyor. Goldmaster Venge GM-8110 Erkek Bakım Setinin kaliteli ve ergonomik yapısı ile tıraş olmak gayet keyifli ve rahat olur. Bim indirim marketlerde uygun fiyata satılan bu erkek bakım seti fiyat ve performans olarak değerlendirildiğinde de alınır mı sorusuna olumlu yanıt vermektedir.

 

Başa dön tuşu