AirfryerElektronik

Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer İyi Mi?

Bu yazımızda en çok satan sıca hava fritözü (airfryer) modellerinden birisi olan Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer’i İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? konu başlıklarıyla değerlendirmeye alıyoruz.

Sıcak hava fritözlerinin birden çok cihazın yapabildiği işi özelliği bu cihazların cazibesini her geçen gün artmasına neden oluyor. İşte bu cihazlardan birisi olan Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer çekici görünümü ve özellikleri sayesinde tercih edilme sebebi oluyor.

Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer Kullanışlı Mı?

1700 W performans gösterebilen 6 L hacimli Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer, az yağlı yada hiç yağ kullanmadan hava dolaşımı yöntemiyle sağlıklı ve lezzetli kızartmalar, sulu yemekler, hamur işleri, tatlılar, ızgaralar yapabilmektedir.

80-200 derece arasında ayarlanabilir sıcaklık ile hazırlayacağı yemekleri ister 8 otomatik ön programla, isterseniz zaman ve elle ayarlanabilen sıcaklık ayarı neticesinde içi sulu ve lezzetli, dışı çıtır patates kızarmaları, patlıcan közlemeleri, mücver gibi sevilen yemekleri tek tuşa basarak yapabilirsiniz.

Dijital dokunmatik pratik ekran paneli Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer’in kullanımını kolaylaştırdığı gibi cihazın görünümüne de olumlu katkı yapıyor. Yapışmaz kolayca çıkarılabilen haznesi ve pişirme ızgarası bulaşık makinesinde yıkanabildiğinden bulaşık derdi çıkarmıyor. Makinenizdeki diğer bulaşıklarla tertemiz yıkanabiliyor.

Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer’in haznesini ön tarafında bulunan izleme penceresi sayesinde sofralarınıza getirmek için hazırladığınız lezzetli ve sağlıklı yemeklerin hazırlık aşamasında oluşan görsel şöleni imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu pencereden bakarak ne oranda , ne şekilde piştiğini görerek yemek hakkında ön bilgi sahibi de olmuş olursunuz.

Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer İyi Mi?

Cihazın hacminin XXL boyutta olup; standart bir ailenin yemek ihtiyacını tek seferde yapabilecek kapasitede olması gayet güzel bir özellik. Isıtma, patlıcan biber közleme gibi sıklıkla gerçekleştirilebilecek işleri yapabilmesi Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer’i ön planda tutuyor.

Isınmayan tutma kulpu, kaymaz ayak tabanları ve hazne açıldığı zaman otomatik kapanma özellikleri ile mutfakta oluşabilecek aksiliklerinde önüne geçmeyi hedefleyen Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer, güvenlik anlamında da kullanıcılarını düşünüyor.

En zaman alıcı yemekleri bile kısa sürede yapması zaman ve enerji tasarrufu anlamında Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer cihazının sağladığı katkılardan bir kaçı olarak sayılabilir. Kısa süre içerisinde ve istediğiniz gibi yemek pişirebilen bu sıcak hava fritözü ile mutfaktaki yemek hazırlama yükünüz büyük oranda hafiflemiş olacak

Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer Almaya Değer Mi?

Sağlıklı ve zinde bir vücut isteyenlerin yağsız yemek yapabilme özelliğinden ötürü tercih edebileceği Goldmaster Vetto XL GM-7469 6 L Air Fryer gerçekten muazzam bir airfryer modeli olarak almaya değer bir ürünü olarak tasarlanmıştır. Bu fritöz sadece yemek hazırlamak için kullanılmamakla birlikte mısır patlatma, kumpir pişirme gibi ev halkının severek yiyebileceği aperatif yiyecekleri hazırlayarak özelliklerinin hakkını veriyor.

Markanın sunduğu 24 ay garanti ve Türkiye çapında 370 den fazla servis noktası ile ürünlerinin arkasında durması kullanıcılar açısından önemli bir detay olarak değerlendirilebilir. Zaten bu fritözün enerji ve yağ kullanımından sağlayacağı tasarrufu düşünecek olursak çok geçmeden kullanım sıklığınıza bağlı ödediğiniz bedeli geri iade almış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu