ElektronikMotorlu Araçlar

Groove Max XXL 7L Airfryer İyi Mi?

Olmazsa olmaz mutfak aletleri kategorisine giren airfryer modellerinden Groove Max XXL 7L Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? sorularınızın cevabını alacağınız bu yazımızda Groove Max XXL 7L Airfryer Almaya Değer Mi? konusunda da bilgi vereceğiz.

Ülkemizde yeni bir firmanın ürünü olan Groove XXL 7L Airfryer, kompakt yapısıyla dikkat çekecek bir airfryer modeli olarak tasarlanıyor.

Groove Max XXL 7L Airfryer Kullanışlı Mı?

Groove Max XXL 7L Airfryer, 1800 W ve 360 derece hava dolaşımı sistemiyle %80 daha az yağlı yada tamamen yağsız pişirme, kızartma, fırınlama, buğulama yapabilen bir cihaz olarak üretilmiştir. 7 L hacmiyle bütün bir tavuğu, balığı, keki ve daha nice adını sayamadığımız gıdayı çok kısa bir sürede  ve tek seferde sağlıklı, hafif, lezzetli bir şekilde hazırlayabiliyor.

12 pişirme ön ayarı özelliği bulunan Groove Max XXL 7L Airfryer, deniz ürünleri hazırlama konusunda uzmandır denebilir. Karides, balık ve diğer ürünlerini ister çıtır isterseniz yumuşacık hazırlama imkanı tanıyor. Groove Max XXL 7L Airfryer ‘in yapışmaz sepeti ve diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde PFOA ve BPA içermeyen maddelerden üretildiği için yiyeceklerinizi güvenle hazırlamanıza olanak tanıyor.

 

Groove Max XXL 7L Airfryer’da 12 önceden hazırlanmış programa bağlı kalmadan da 80 ila 200 derece arasında istediğiniz pişme yada kızarma oranında yiyecekler hazırlamak mümkün oluyor. Dokunmatik ekranı ve LCD kontrol paneli cihaza ayrı bir hava katarken aynı zamanda kolay kullanım rahatlığı veriyor.

Bu sıcak hava fritözünde bulunan sıcaklık ve zaman tercihini size bırakan elle ayarlama fonksiyonu ile tam istediğiniz biçimde yemek pişirme seçeneğinizin olduğunu da görebilirsiniz. Bu sayede damak tadınıza uygun yemekleri pişirmek için otomatik pişirme fonksiyonlarına mecbur kalmamış olursunuz

Groove Max XXL 7L Airfryer İyi Mi?

Cihaz şıklığıyla ve kompakt tasarımı ile yemek hazırlama işini dışında güzel bir aksesuar olarak ta var olacak bir model olarak duruyor. Hazne hacmi 7+ porsiyon yiyeceği bir defada hazırlayabilir. Wi-Fi ile uygulamaya bağlanarak bir komutunuzla mutfakta olmanıza gerek kalmadan hazırlama talimatı verebilirsiniz.

Uygulamasından edineceğiniz enfes içerikli yemek tarifleri sayesinde sevdiklerinize ve yemek davetinize icabet edenlere farklı yemek deneyimleri sunarak onları şaşırtabilirsiniz.

Groove Max XXL 7L Airfryer, Kışlık hazırlıklarınızı kolaylaştırdığı gibi meyve sebze kurutma, biber patlıcan közleme işlerinizi duman, is, koku  altında kalmadan evinizin nezihliğinde konforlu yapabilmenize imkan sunuyor.

Groove Max XXL 7L Airfryer Almaya Değer Mi?

Bizce gerek görsel gerek işlevsel gerekse özellikleri açısından bu cihazı almak gayet mantılı bir seçim olabilir. Güvenlik önlemleri de gayet etkili düşünülmüş ayrıntılardır. Groove Max XXL 7L Airfryer bilindik markaların çoğuna taş çıkartacak kalitede ve özellikte bir airfryer cihazı olarak tavsiye olunabilir.

Cihazın dayanıklılığı, yardımcı parçalarının yanmaz ve yapışmaz kaplama ile desteklenmeleri cihazın kullanım ömrünü uzatmakla beraber kullanıcılarına aynı zamanda kaliteli ve pratik yemek pişirme zevkini bir arada tattırmış oluyor.

Hazırlaması ve pişirmesi en zor yiyecekler dahil olmak üzere günlük tükettiğimiz pirinç pilavı, makarna gibi yiyeceklerin yanı sıra akşam çay keyfinde bizi yalnız bırakmayan atıştırmalık yiyecekleri de büyük pratiklik içererek hazırlayabilen bu fritöz sayesinde mutfağınızda tüm yemek işlerinizi yapan bir yamak var gibi davranabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu