Elektronik

Heifer Quıclean Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Toz torbasız dik süpürge modeli olan Heifer Quıclean Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz yazımızda ayrıca kullanıcı yorumları ve özelliklerine de yer veriyoruz.

Pratik ev süpürmenin en basit yöntemlerinden birisi toz torbasız ve kablosuz süpürge kullanmaktır. Kablosuz dikey süpürgelerde emiş gücünün yüksekliği, watt’ının kuvvetli oluşu, kolay temizliği gibi konular önem arz ediyor. Heifer Şarjlı Kablosuz Süpürge yüksek emiş gücü, güçlü motoru ve uzun süre süpürme sağlayan bataryası ile dikkat çeken bir performans sergiliyor.

Heifer Quıclean Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Nasıl?

4 saatte tam dolu biçimde şarj olabilen Heifer Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge tüm evi süpürmek için yeterli kapasiteye sahiptir. 1.8 net ağırlığa sahip olan bu kablosuz süpürge ile pratik bir biçimde süpürme işlerinizi yapmanız oldukça kolay hale geliyor. Toz torbasız olması ve kolay temizlenebilme özelliği ile süpürme işini zahmetsizce yapabiliyor olmanız büyük bir avantaj sağlar. Heifer Şarjlı Dikey Süpürge 160W gücündeki motoru en küçük toz ve parçacıkları bile yüksek emiş gücü sayesinde haznesine hapseder. Dar aralık ucu ve toz alma başlığı sert zemin, halı, dolap içleri gibi farklı mekânların ve eşyaların temizliğini yapmanızda yardımcı oluyor. Yıkanabilen dayanıklı Hepa filtresi, uzun süre kullanmanız için tasarlandığından dayanıklı ve ekstra kullanışlıdır. Teeskopik borusu iile kişisel kullanıma göre ayarlanabilir.

2 farklı çalıştırma modu ile ister yüksek emiş gücü ile isterseniz standart modda çalıştırırken tercihi size ve süpüreceğiniz alana göre ayarlama seçeneği sunar. Led aydınlatması görünmeyen tozları bile görmenize yardımcı olarak harika bir süpürme işlemi yapmanızda en büyük destekçiniz oluyor. Duvara asma aparatı sayesinde dikey konumlama yapabilir ve şarj ederken sorunsuz bir konumlanma sağlayabilirsiniz. Ayrıca Heifer Quıclean Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge el süpürgesi olarak ta kullanılabilmektedir. Araç temizliği ve dolap içlerini ve üstlerini en kolay temizleyebilmenize olanak tanır. Tutma yeri oldukça ergonomiktir ve süpürme işlemini yaparken zorlanmadan, bel ağrısı çekmeden iş yapmanızı sağlar.

Heifer Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Özellikleri

Şarj Süresi: 4 Saat

Ağırlık: 1.8 Kg

Hepa/Epa Filtre: Var

Motor Gücü: 160W

Pil Tipi: Li-ion

Emiş Türü: Kuru

Aksesuar: Toz Alma Başlığı – Dar Aralık Ucu

Çalışma Süresi: 30 Dk

Heifer Quıclean Kablosuz Dikey Süpürge Kullanıcı Yorumları

Ofisimizin temizlik işleri için satın aldığım Heifer Quıclean Süpürge harika temizlik yapabilmemiz için ideal bir cihaz. Her yeri kolayca süpürebiliyoruz. El süpürgesi olarak ta kullanılabilmesi büyük kolaylık sağlıyor. Led ışığı en karanlıkta bile görmemi sağladığı için dip bucak süpürmeme yardımcı oluyor. Makul fiyatı ve kolay kullanımı ile pahalı süpürgelerin yaptığı her işi yapıyor. Neden fazladan pahalı ürünlere para vereyim ki? Klavyeleri ve iş yerlerindeki Jaluzilerdeki tozu bile zorlanmadan çekiyor. Şarjı 30 dk dan fazla kullanım sağladığı için tek seferde süpürmeye yardımcı oluyor. 2 farklı çalışma seçeneği var. Yoğun toz olan yerleri yüksek çekiş gücünde çalıştığında tertemiz yapıyor. Standart şekilde çalıştığında da gayet etkili performans gösteriyor. Almaya değer bir kablosu dikey şarjlı süpürge modeli diyebilirim.

Heifer Quıclean Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Alınır Mı?

Dikey şarjlı süpürgelerdeki en önemli fonksiyon olan yüksek emiş gücünü sağlıyor. Motorunun güçlü oluşu ve el süpürgesi olarak kullanılabilmesi Heifer Quıclean Şarjlı Süpürgeyi öne çıkaran unsurların başında geliyor. Fiyatı gayet makul ve 2 yıl garantili olması almak için yeterli sebepler arasında. Bim marketlerde farklı zamanlarda kampanyalı ve uygun fiyata satılabiliyor.

 

Başa dön tuşu