Elektronik

Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Son zamanlarda adı çok duyulan yerli elektronik üreticisi Homend markasının en son model robot süpürgesi Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi? soruları hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bunun yanında Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? gibi merak edilen konuları da sizler için araştırdık.

Teknolojinin getirdiği yenilikler her alanda karşımıza çıkıyor. En yorucu ev işlerinin başında gelen ev temizliği kadınların büyük emek ve zamanını almaktadır. Burada devreye giren yeniliklerin en mükemmeli robot süpürgelerdir. Akıllı robot seçerken özellikleri kadar fiyatı da büyük önem arz ediyor. Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge performansı ve fiyatıyla adeta beni al diyen bir cihaz olarak tasarlanmıştır.

Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge Kullanışlı Mı?

Alex Laser akıllı robot süpürge temizlik işini eziyetten keyfe dönüştürüyor. Süpürme ve silme özelliğine sahiptir. Akıllı özellikleri ile çok pratik temizlik yapmaktadır. İster küçük ister büyük evlerde zorlanmadan tüm temizliği tek başına yapabiliyor.

Temizlik yapma aralığını belirlemek sizin elinizde olduğu için canınız ne  zaman isterse o zaman çalıştırabilirsiniz. Evde olmadığınızda gönül rahatlığı ile bu akıllı robot süpürge tüm evi tıpı sizin eliniz değmiş gibi temizler. Çarşıda, pazarda, AVM’de hatta işte bile olsanız ayarladığınız zaman gelince kendiliğinden işe koyulur.

Masa, sandalye ve diğer eşyalarınıza zarar vermez. Alex Laser tüm eşyayı tanır. Üst düzey haritalama yaptığı için eşyalarınız güvendedir. Çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza hiç bir biçimde rahatsızlık vermez. Onları hassas sensörleri vasıtasıyla uzaktan görür. Zarar vermemek için yönünü değiştirir.

Ev hanımları ve zamanı kısıtlı olan çalışan kadınlar için mükemmel özellikleri ile temizliği keyifli hale çevirir. Tozları ve diğer pislikleri kendi eliniz değmiş gibi temizler. Size fazladan iş bırakmaz. Siz koltuğunuza oturup keyfinize bakarken bu akıllı robot süpürge size hijyenik bir ev hazırlar.

Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge Nasıl, İyi Mi?

250W güce sahip akıllı robot süpürge 3 kpa emiş gücü sunuyor. Halılarınızı ürettiği güçlü emiş gücüyle  tertemiz süpürüyor. Süpürme işini bitirir bitirme mob özelliği ile yerleri paspaslayarak hijyenik bir yaşam alanı hazırlar. 3 boyutlu lazer tarama teknolojisi LIDAR (Light Detection and Ranging) evinizin milimetrik haritasını çıkarır. Yüksek hassasiyetli ışınlarla optik yanılsamaların önüne geçer ve her türlü ışık ve ısı koşulunda mükemmel temizlik yapar.

Homend Alex Laser Pro1286H Akıllı Robot Süpürge 3 farklı emiş seçeneği ile farklı alternatif sunar. Sessiz modda sesini ve çalışma gücünü düşürür. Normal modda her işi standartta yaparken; turbo modda maksimum güçle çalışır. 3 katlı hepa filtresi çok kaliteli olduğundan toz ve kirleri %99 oranında hazneye hapseder. Dışarı tozsuz ve kirsiz hava salınımı gerçekleştirir.

Akıllı robot süpürge 2600 mAh Li-ion  piliyle güç kaybetmeden kullanım moduna bağlı olarak 100 dakikaya kadar kesintisiz temizlik yapar. Şarj olmak için yerine döndüğünde 4 veya 6 saat aralığında tam şarj edilmiş duruma gelir.

AlexLaser akıllı robot süpürge gelişmiş haritalama özelliğiyle çoklu haritalama yapabilir. Böylece tek katlı evlerde her odayı ayrı ayrı, çok katlı evlerde her katı ayrı ayrı haritalandın. Siz istediğiniz odayı temizletebilirsiniz, girilmesini istemediğiniz alanları işaretleyebilirsiniz. Böylelikle akıllı robot süpürge o alana girmeden sanal duvar örerek diğer alanlara yönelir.

600 ml toz haznesi benzerlerinde daha geç dolar. Uzun süre boşaltmanıza gerek kalmadan temizliğe devam eder ve hazne dolunca akıllı robot süpürge sizi uyarır. Yine 400 ml su kapasitesi olan haznesi 3 farklı damlatma ayarı ile tecihi size bırakır ve tek başına tüm evi paspaslama işini bitirir.

Homend Alex Laser Pro1286H Almaya Değer Mi?

Modern çağda bu tarz cihazlar insana hizmet odaklı üretilmektedir. Ev temizliği meşakkatli ve zaman alan bir iş olduğundan pek severek yapılmaz. Homend Alex Laser Pro1286H tüm süpürme ve paspas atma işini tek başına yapar. Siz keyifle çayınızı içerken; temizliği en hızlı biçimde halleder.

Bel ağrısı yada fiziksel hastalığı bulunanlar için harika bir cihaz olarak görülebilir. Uygulama sayesinde cihazınıza komut verirsiniz ve diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Evde olmadığınız vakitlerde sizin yerinize temizliği yapar. Siz arta kalan zamanda mutfak işinize odaklanabilirsiniz. Haritalama kabiliyeti çok muazzam çalıştığı için endişe etmeden çalıştırabilirsiniz.

2 katlı evi olanların tereddüt etmeden alabileceği bu robot süpürge basamak ve diğer engelleri çok iyi algılar ve istenmeyen kazalar gerçekleşmez. İhtiyacı olanlar için yerli ve kaliteli bir markanın son teknoloji ürünü Homend Alex Laser Pro1286H almaya değer bir ürün olarak değerlendirilebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu