Elektronik

House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yazımızın içeriğinde yazı yazma ve resim çizme gibi özellikleri olan House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası Nasıl, Alınır Mı? konusunu işliyoruz. Ayrıca Kullanıcı Yorumlarını da yazımızda bulabilirsiniz.

Eğlenceli ve kolay yazı yazmak veya çizim yapmayı öğrenmek çocukları mutlu eden bir aktivitedir. Özellikle anaokuluna ya da birinci sınıfa giden çocukların zorlanmadan severek yazma veya çizme becerilerini öğrenmesi okula alışma sürecini hızlandırır. House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası ile bu faaliyetleri gerçekleştirmek oldukça zevkli ve basittir.

House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası Nasıl?

190×140 çizim ve yazım alanına sahip elektronik mıknatıslı yazı tahtası yazı yazmayı ve çizgi çekmeyi öğrenen çocuklar için ideal bir üründür. Özel tasarlanan çizim kalemi sayesinde sağlıklı ve sorunsuz çizim yapmayı ve yazı yazmayı öğrenmeyi pratik bir şekilde öğrenmeye yardımcı olur. Gözlere zarar vermez. Güçlü mıknatıs özelliği ile metal yüzeylere tutunarak kullanım kolaylığı sunmaktadır. Tek pille çalışan House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası 6 ay aynı pille kullanılabilir. Cihazın arkasında bulunan kilit ile yazılan yazı ve çizimlerin silinmesi engellenebilir. Yazıyı silmek istediğinizde tek tuşa basarak ekrandaki tüm yazı ve çizimleri silebilirsiniz.2 yıl garantisi ile dayanıklılığı ve kullanımı güvence altına alınmıştır.

House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası Kullanıcı Yorumları

Anaokuluna giden oğlum çizim işlerini çok sevmiyordu. Bu aktiviteleri eğlenceli ve kolay hale getirmenin yollarını ararken House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası ile karşılaştım. Yaptığım araştırmalar sonucu bu akıllı tahtayı aldım ve iyi ki almışım dediğim ender ürünlerden birisi. Elektronik mıknatıslı yazı tahtası oğlumun ödevlerine olan ilgisini artırdı. Gün boyu cep telefonu ya da tabletle vakit geçirmek yerine House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası ile aktiviteler yaparak çizgi çekmeyi çok güzel bir biçimde öğreniyor. Tahtadaki yazıyı silmeyi tek tuşa basarak silmeyi hemen öğrendi. Bizim için en önemli olanı cep telefonu ve tablete olan aşırı ilgisi azaldı.

House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası Alınır Mı?

Pedagojik olarak çocuklar için çizme ve yazma işini çok güzel bir biçimde öğrenmeye yardımcı olur. Tablete ve cep telefonuna ilgiyi azaltıyor. Görsel metodlarla öğrenmenin pratikliğini içerdiğinden çok etkili bir üründür. House Pratik 8,5 İNÇ Elektronik Mıknatıslı Yazı Tahtası odaklanma ve ilgiyi üst seviyeye çıkarabilir.

 

Başa dön tuşu