ElektronikMotorlu Araçlar

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L Air Fryer İyi Mi?

Çevre ve sağlık dostu İdose Smart AF-5505AT 5.5 L İyi Mi, Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? gibi aklınıza takılan sorularınızın cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Uzmanların sürekli uyardığı bir konu olan aşırı rafine yağ kullanımının zararlarını ötelemek için geliştirilen airfryer cihaz modeli olan İdose Smart AF-5505AT 5.5 L , akıllı özellikleri ile tasarlanıyor.

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L Kullanışlı Mı?

Düşük enerji tüketen 1350 W gücündeki İdose Smart AF-5505AT 5.5 L Fritöz, 5.5 L hacme sahip olup az yağlı yada yağsız fırınlama, pişirme, ızgara gibi meşakkatli mutfak işlerini sizi yormadan hazırlamak için üretiliyor. İdose Smart AF-5505AT 5.5 L, 8 hazırlama programı ile köfteden keke, tatlıdan ete aklınıza gelecek çoğu şeyi tek tuş marifetiyle hazırlama olanağı tanıyor.

Bu ön ayarlı programlar dışında manuel olarak ta ısı ayarı, zamanlama kurma gibi özellikleri aracılığıyla da kontrolü siz alarak istediğiniz pişkinlikte ve kıvamda yiyecekler yapabilirsiniz. İdose Smart AF-5505AT 5.5 L’nin ön kapağında ki izleme penceresi hazırlamak için hazneye yerleştirdiğiniz gıdaların nasıl olduğunu görme imkanı sunduğunu ve aynı zaman da görsel olarak güzel bir görünüm kattığını söyleyebiliriz.

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L, sepet, hazne gibi aparatları makinede yıkanabile BPA içermeyen kaliteli hammaddelerden üretilen bir airfyer cihazıdır. Aşırı ısındığında otomatik kapanma, kaymaz ayaklar gibi güvenlik özellikleri de bulunuyor.

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L 360 derece hava dolaşımı metoduyla yiyecek hazırlayabildiği için yemekleriniz kurumadan kendi yağı ve suyunda lezzetli bir şekilde sofralarınızda damak zevkinize hitap edecek ve misafirlerinizi ağırlarken çok fazla olumlu dönüşler alabilirsiniz.

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L İyi Mi?

 

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L, küçük boyutları ile ve 4.3 kg ağırlığı sayesinde mutfaklarınızda hantal bir görünüm oluşturmuyor. Gayet zarif ve estetik görünüşü ile görenleri cezbedebilecek bir model diyebiliriz.

İzleme penceresinin olması çok iyi düşünülmüş bir özellik olarak düşünülebilir. Sürekli kapağı açıp ısının kaybolmasına neden olmak yerine hazırlanan yemeğin pişme durumunu göz yordamıyla kontrol edip ona göre müdahalede bulunmak makul bir yaklaşım olabiliyor.

Yapışmaz kaplaması ile  bu akıllı fritözün temizliği makinede yapılabiliyor. Yanmaz ,yapışmaz malzemeden üretilen ve elde de yıkamaya müsait olan bu cihazın parçalarını yemek sonu diğer bulaşıklarınızla beraber uğraşmadan yıkamak daha makul gelebilir. Böylece sizi fazladan bir işten daha kurtarmış oluyor.

İdose Smart AF-5505AT 5.5 L Almaya Değer Mi?

En Kritik sorunun cevabını şöyle açıklayalım. Yağsız yemek yapabiliyor ve az enerji harcıyor olması gibi sebepler almaya değer mi? sorusunun cevabı olmaya yeterli nedenler olabilir diye düşünüyoruz. Yağsız yiyecek demek az kalori demek olduğundan sağlık açısından önemli ve atık yağının olmayacak olması da çevresel kirlilik yönünden önemli bir avantaj düşüncesine sahibiz.

Kullanılan enerjinin düşük olması ve doğada bu enerji için kullanılan zararlı yöntemlerin de dünyaya verdiği ekolojik  zararlar düşünüldüğünde İdose Smart AF-5505AT 5.5 L’den sağladığı avantajlarla tüm mutfaklara lazım bir cihaz olarak bahsedebiliriz.

Bu sıcak hava fritözüne sahip olup kullananlar yemek yapma işini artı sıradan bir iş olarak görmeyecek ve ortaya  sanatsal bir eser çıkarıyormuş gibi kolay ama bir o kadar da şahane yemekler hazırlayabildiği için kendilerini çok şanslı olarak görebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu