BilgisayarElektronik

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer+Oven Nasıl, İyi Mi?

 King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven Nasıl, İyi Mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları konu başlıkları altında incelemeye çalışacağız.

İlk olarak termos üretimi ile başlayıp 56 ülke ve 5 kıtada pazar bulan mutfak, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri üreten King markası TÜG/GS ve Avrupa Birliği CE sertifikalı ürünler üreten ve firmanın hava basıncı yardımıyla pişirme, kızartma, ızgara yapabilme özelliği bulunan King markasının airfryer modeli King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven’de kullanılan yeniliklerle dikkat çekiyor.

King KYF29 Magic Cooker Nasıldır, Teknik Özellikleri Neler?

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, 2000 W gücünde olup airfryer (Sıcak hava akımı) prensibiyle çalışıyor. Izgara, fırınlama, kızartma işlemlerinin yanında pişirme de yapabiliyor. 11 Lt hacme sahip haznesiyle kalabalık ailelerin yaşadığı evlerde olduğu gibi rahatlıkla küçük işletme olarak bilinen kafe tarzı iş yerlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, ızgara yaparken işlemi kolaylaştırmak için bir rafa sahiptir. Dönen sepeti ile patates kızartması yaparken işinizi kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir. King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, minimum yağ maksimum lezzet mantığıyla üretildiği için kızartma, kavurma, fırınlama işlerinizi az yağlı yada hiç yağ kullanmadan sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli bir şekilde yapmanıza fırsat tanıyor.

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, zamanlama ayarı ve manuel programları kontrolü size bırakarak pişirme ve kızartma işlemlerinizi damak tadınıza uygun hazırlama olanağı tanıyor. Cihazın ön kısmında bulunan cam pencere hazırlayacağınız yemeği görme fırsatı veriyor. Ürünle beraber kutusunda yer alan barbekü şişi, fırın tepsisi King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven’un benzerlerinde bulunmadığı için haricen almanız gereken aksesuarlar olarak standart olarak sunuluyor.

Az yağlı ve yağsız yiyecekler hazırlarken, %45 varan zaman zaman ve yağdan tasarruf sağlamış oluyor. Ayrıca King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, yağsız yiyecek hazırladığından dolayı sağlığına dikkat ederek besin tüketmek isteyenlere bu isteklerini yerine getirmeleri için olanak sağlıyor.

King KYF29 Magic Cooker Kullanıcı Yorumları

 

Mutfağımda King markasına ait birden fazla ürün bulunuyor. Airfryer akımını yakından gözlemleyen birisi olarak markanın diğer ürünlerinden memnun kaldığım için King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven modelini aldım. Hacminin büyük olması ve aksesuarlarının kutusunda standart olarak çıkıyor olması çok güzel.

Zamandan ve enerjiden tasarruf ediyor olabilmesi çok işime yarıyor. King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, yemek hazırlarken bende evdeki diğer işlerimi zamanlama özelliğini kullanarak rahatlıkla yapıyorum. Cam penceresinden yemeklerin kızarma ve pişkinlik durumuna bakabiliyorum. Bu sayede her seferinde hazneyi açarak gereksiz ısı kaybının da önüne geçmiş oluyorum.

Manuel kullanma paneli bana opsiyon tanıdığı için ister çıtır, ister yumuşacık tam istediğim gibi pişmiş bir yemek yapmak bana kalıyor.

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre İyi Mi, Alınır Mı?

Öncelikle hacmi bir çok airfryer modelinden çok daha geniş. Cam penceresi King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven’a artı katmasının yanında gereksiz ısı kaybını da engellemeye yardımcı oluyor. Yine fırın rafı, barbekü şişi, dönen sepeti de kullanımda pratik bir cihaz haline getiriyor.

King KYF29 Magic Cooker 11 Litre Airfryer + Oven, temizliği çok basit olduğundan kullanıcının gereksiz yere elde yıkama yaparak kaybedeceği zamanı düşünmüş ve kaliteli malzemelerden üretilen hazne, şiş, döner sepet gibi ek malzemelerin bulaşık makinesinde yıkanması ile hem sağlıklı bir şekilde hem de kolaylıkla temizliğini yapabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu