BilgisayarElektronik

Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda İstanbul merkezli firmanın ürünü olan Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri gibi konu başlıklarını sizler için derledik. 

Tüm dünya ve ülkemiz mutfaklarının aranan ve en çok tercih edilmeye başlanan küçük ev aletlerinin ilk sırasını almaya aday bir cihaz olan airfryer ülkemizde de Kiwi markası altında yerli imkan ve kabiliyetler ile üretiliyor.

Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz, diğer tüm airfryer cihazlar gibi yüksek hava akımı oluşturarak hazırlayacağınız yiyecekleri minimum yağ kullanımı ile pişirmeyi hedefleyerek üretilmiş yerli bir airfryer markasıdır. Az yağ kullanmak sağlık açısından önemli görüldüğü için Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz diyetine dikkat eden, formunu korumak isteyen kişiler için oldukça ekonomik ve kolay kullanımlı olarak üretiliyor.

Dünyaca bilindik markaların fiyatları aşırı derecede yüksek olduğundan, Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz pazarda kendine çabucak yer bulma imkanı yakaladı.

Kiwi Kaf 5535 Airfryer Nasıl, Alınır Mı?

Uygun fiyatı, kullanılan malzemenin kalitesinin en meşhur markaların kullandığı gibi kaliteli ve dayanıklı olması, yetkili servis sıkıntısı yaşanmayacak olması gibi sebepler ürünün cazibesini arttırıyor. İki renk seçeneği sunuluyor.

Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz‘ün çok tanınmış bir markanın ürünü olmaması akıllarda soru işareti oluştursa dahi ön yargılı davranmayıp gönül rahatlığı ile alınacak bir ürün olduğunu değerlendiriyoruz. İndirim marketleri takip ederek piyasadan çok çok ucuza alabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

Temizliği kolay ve pratik yapılabilen bu sıcak hava fritözünün parçalarını makinede yıkama şansınız bulunuyor. Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt, kısa sürede istediğiniz yemekleri pişirmek için tasarlana bir cihaz olduğu için elektrik kullanım değerleri bir hayli düşük tutulmuştur. Klasik tip  fritözlerin neredeyse yarısı oranında enerji tüketen bu fritöz yağ kullanımının yanı sıra elektrik tasarrufu sağlayarak ekonominize olumlu katkı sağlıyor.

Kiwi Kaf 5535 Airfryer Teknik Özellikleri Nelerdir?

1400 W gücündeki Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz 5 Lt kapasitesiyle yeterli miktarda yemeği pişirebilir. 2000 derece sıcaklığa ulaşabilen Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz yemekleri çıtır çıtır kurumadan sağlıklı biçimde hazırlıyor.

Kızartma, ızgara, közleme, pişirme özelliklerine sahip olan Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt, diğer mutfak aletleriniz ile yaptığınız işleri neredeyse tek başına yapabiliyor. 5 litrelik haznesinde tavuğu tek seferde ve kısa sürede pişirebiliyorsunuz. Manuel ayar yaparak istediğiniz zaman ve ısıya ayarlayarak pişkinliğine kendiniz karar verebilirsiniz.

Yıkanabilir bir haznesi, zamanlayıcısı, sepet tutma kolu gibi aparatlar Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz da standart olarak bulunuyor.  Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz 5 Lt sıcaklık ayarlarını kendiniz yapabildiğiniz için sizlere ister çıtır çıtır isterseniz de az pişmiş yiyecekler hazırlama imkanı sağlıyor.

Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Kullanıcı Yorumları

Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz’ü indirim marketlerinin birinin kataloğunda gördüm ve ön yargılı bir şekilde yaklaştım. Yaptığım araştırmalar sonucu ürünü kullanan hemen hemen herkesin çok memnun olduğunu öğrenip indirim marketlerin birisinden gayet makul denecek bir fiyata aldım.

Önyargılı olmak gerçekten doğru bir yaklaşım değil. Ürün bu kadar mı kolay kullanımlı bu kadar mı işlevsel olur? Kekten tutun kızartmalar, ızgaralar, çörekler… Aklıma gelmeyen bir çok yemeği pişirebiliyor. Çocuklarım Kiwi Kaf 5535 Airfryer 5 Lt Yağsız Fritöz ile yapılan patates kızartması için sıraya giriyorlar.

Akşamları çayın yanında mısır patlatıyor, hepimizin severek yediği kapya biber ve patlıcan közlemelerini, kremalı makarnaları, harika sütlü ve şerbetli tatlıları bu cihazla yapmak çocuk oyuncağı gibi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu