ElektronikMotorlu Araçlar

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer İyi Mi?

Bu yazımızda trendi gün geçtikçe yükselen airfryer cihazı modeli Kiwi KAF5536 5 L Airfryer İyi Mi, Almaya Değer Mi? konularını yorumlarken, Kullanışlı Mı? gibi en kritik soruyu da yanıtlamaya çalışacağız.Kiwi markası her geçen gün biraz daha fazla duyulan bir marka olarak görünüyor. Kiwi KAF5536 5 L Airfryer’da markanın tasarladığı bir airfryer modeli olarak piyasaya arz ediliyor.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer Kullanışlı Mı?

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, yağsız ve az yağlı pişirme, kızarma, közleme gibi zorlu yemek hazırlama işlerini kolaylıkla ve kısa zamanda hazırlayabiliyor. 1400 W gücündeki cihaz 5 Lt hazne kapasitesiyle orta boy olarak derecelendirilecek bir model olarak dizayn ediliyor. Dijital kontrol paneli, gösterge ışığı kullanımı en kolay olacak biçimde tasarlanıyor ve ilk kullanımda dahi pratikliği ile yol gösteriyor.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, ısı ayarı ve zamanlayıcı özelliğine sahip olan bir airfryer modeli olarak istediğiniz ayarı yapmanız halinde yemeğin başında beklemenize gerek kalmadan sizin yerinize enfes lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlayabiliyor. Sepeti ve haznesi bulaşık makinesinde yıkanabildiği için temizliği dert etmiyorsunuz.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, ısınan havanın dolaşımı prensibi ile yemek hazırladığı için yağsız yada az yağlı yiyecekler hazırlıyor. Bu sayede hem sağlıklı yemenin hazzını yaşarken diğer taraftan ekonominize yağdan ve enerjiden hatırı sayılır katkıda sağlamış olursunuz.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer İyi Mi?

 

A101, Bim ve Şok marketlerde sıklıkla satılan Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, bezerleri ile kıyaslanacak olursa fiyat / performans olarak çok iyi diyebiliriz. Marka takıntısı olmayan olmayanlar için ideal bir airfryer cihazı denebilir. Marka airfryer olarak bilinen modellerin yaptığı çoğu işi yapabiliyor olması tercih sebebi olabilir.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer’in hazne kapasitesi 4-5 porsiyonu çok rahatlıkla hazırlayabiliyor. Temizliği basit ve zahmetsiz. Tüm tavuğu kızartacak kapasiteye sahip Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, aynı gıdayı tek seferde pişirerek zaman kaybını ve yiyeceklerinizin soğumasını engelliyor.

Bu sıcak hava fritözü etkin bir biçimde cihaz içinde ısınan havanı 360 derece hazneyi dolaşarak her yeri eşit pişmiş yiyecekleri hazırlamak hedefi ile sağlıklı besinleri sofranıza getirmeyi amaçladığı için yağ kullanımı olmadan dahi bu hedefini ve görevini layıkıyla başarabiliyor.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer Almaya Değer Mi?

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, her bütçeye hitap edebilen bir ürün olarak almaya tabi ki değer görünüyor. markanın tanınırlığının artması cihazı daha popüler hale getiriyor. Zahmetsizce yemek hazırlaması özellikle çalışan kadınların almasında büyük bir etken.

Kiwi KAF5536 5 L Airfryer, iş yorgunluğunun ardından bir de yemek hazırlamanın zahmetinden kurtarıyor. İster otomatik programları kullanarak isterseniz elle ısı ve zaman ayarı yapmak kaydıyla tam istediğiniz gibi yiyecekleri eski tip ürünlere kıyasla yarıdan az zamanda ve kısa sürede hazırlama şansınız bulunuyor.

İndirim marketlerin kimi zaman broşürlerinde görebildiğimiz bu fritöz, internetten gerekli inceleme ve araştırma yapılarak fiyat konusunda sizi tatmin edebilecek rakamlara buluna bile bir ürün olduğundan fiyat ve performans gibi kriterlerinizi de karşılayabilecek niteliklerle donatılmıştır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu