Elektronik

Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yazımızda Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Nasıl, Alınır Mı? ve kullanıcı Yorumları hakkında bilgiler sunacağız.

Özellikle kış aylarında ortamda bulunan havanın kalitesini arttırmak için hava nemlendiriciler oldukça etkilidir. Havada bulunan nemin azalması sağlı problemlerine yol açabilmektedir. Cilt kuruluğu başta olmak üzere akciğer hastalarının sebeplerinin başında nem eksikliği gelebilmektedir. Kışın evi nemlendirmek ve daha fresh bir hava elde etmek için Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici harika bir seçenek olarak duruyor.

Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Nasıl?

Sessiz çalışma (35dB) özelliği ile bebek odasında ve evin her bölümünde hatta iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 Lt hacme sahip su haznesi ile uzun bir süre ilave yapmadan çalışır. Fişi takıp çalıştırdığınızda 10 saate kadar kesintisiz çalışır ve süre sonunda kendiliğinden kapanır. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek bırakmaz. Kolay doldurulabilen su haznesinde su kalmadığında ikaz vererek su tamamlamanızı isteyebilir. Odaya vermek istediğiniz nem miktarına göre buğu ayarını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında da soğuk buğu özelliği bulunan Kiwi KAh6643’ü serinlemek için bile kullanabileceksiniz. Tüm bunların yanında ucucu aroma yağlar ile birlikte kullanıma uygun olduğu için evinizde istediğiniz koku eşiğinde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Kullanıcı Yorumları

Merkezi sistemle ısınan evimizde kış ayları aşırı ısı yüzünden kimi zaman bunalıyorum. Sebebini araştırdığımda nem eksikliğinden olabileceğini öğrendim. İnternette araştırma yaparken Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici ile karşılaştım. Aslında daha büyük ve kapsamlı bir cihaz bakıyordum fakat deneme amaçlı bu Kiwi KAH6643 ile başlamanın daha mantıklı olduğuna karar verdim. Cihaz son derece sessiz ve güzel çalışıyor. Buğuyu istediğim yoğunlukta ayarlıyorum. Aktardan aldığım aroma verici yağları Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici ile kullanarak daha taze hava soluduğumu fark ettim. Misafirler merak edip soruyor. Bu işin sırrının KİWİ Ultrasonik nemlendirici olduğunu herkes ile paylaşmak iyi geliyor. Kuzenim de bebek odası için aldı ve o da çok memnun olduğunu defalarca söyledi. Suyu bitmeye yakın ikaz vererek takviye yapmamı söylüyor. Otomaatik kapandığı için aklım cihazda kalmıyor. Özellikle astım ve bronşit hastalığı olanlar için harika bir iş görebilir. Tavsiye ederim.

Kiwi KAH6643 Ultrasonik Hava Nemlendirici Alınır Mı?

Akciğer kaynaklı hastalığı bulunanlar için almaya değer bir cihaz diyebiliriz. Havada bulunan nemi dengeler ve kaliteli havada bulunmanızı sağlar. Hazne kapasitesi daha kapsamlı cihazlar gibi büyüktür. Sık su ilave etmenize gerek kalmaz. Kullanımı çok basittir. Fişe takıp çalıştırdıktan sonra uzun süre ortama buğu vererek odanızı yada içinde bulunduğunuz ortamı rahatlıkla ve kaliteli bir biçimde sessizce nemlendirir.

 

Başa dön tuşu