Elektronik

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yazımızda ev temizliğini en basit yapmanın yollarından birisi olan şarjlı mob modeli Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Nasıl, Alınır Mı? gibi sorularınıza cevap bulabilir, kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Ev silme işi temiz bir ortam için oldukça gerekli bir işlem olarak değerlendirilir. Hijyenik bir ortamda yaşamayı sağlayan paspaslar ve moblar bu işler için ideal gereçlerdir. Bu gereçlerinde sağlamlığı ve iyi temizlik yapabilmesi önemli olmaktadır. Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas bu işi sağlamlığı ve ulaşılması zor alanları temizleyerek harika bir şekilde yapabiliyor.

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Nasıl?

Kiwi KSC-4240 otomatik paspas, şarjlı ve kablosuz kullanımı ile oldukça pratik ve zahmetsiz temizlik yapmanızı sağlar. Eğilip, doğrulmadan en basit bir biçimde silme işlemlerinizi Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas ile yapabilirsiniz. Yüksek dönüş sağlayabilen güçlü motoru sayesinde çift başlığı ile ahşap, mermer, fayans, karo, parke ve lamine gibi yer döşemelerinizde kusursuz temizlik yapabilirsiniz. Led ışıklı aydınlatması ile karanlıkta kalan bölgeleri aydınlatarak en iyi silme işlemini yapmanıza yardımcı olur. Kiwi KSC-4240 ile temizlik yapmak sıkıcı bir halden çıkıp eğlenceli bir hobi haline gelebilir. Küçük çocuğunuz varsa ve silme temizliği zor yapıyorsanız Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas tam size göre. İster iş yerlerinizde ister evlerde rahatlıkla kullanılabilirsiniz.

Özellikleri

  • 270 ml hacme sahip haznesi
  • 2000 mAh bataryası
  • Led aydınlatma ışığı
  • 2 saatte tam şarj olma
  • Düşük gürültü seviyesi
  • 2 Yıl garanti

gibi özellikleri ile dikkat çeken kiwi kablosuz yüzey temizleyici benzerlerinden bir adım öne çıkarıyor.

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Kullanıcı Yorumları

Temizlik konusunda hassas olan birisi olarak Kiwi KSC-4240 paspas tam bana göre. En zorlu toz ve kirleri bile çıkarıyor. Çift dönen mobları temizliği pratik hale getiriyor. Kutudan çıkan 2 mob ve 2 parlatma bezi çok işe yarıyor. Kesin olarak almaya değer bir ürün olarak değerlendirilebilir. Masa altlarını ve dolap üstlerini bile ucuna yer silmede kullanmadığım bezi takarak kolayca temizleyebiliyorum. Çalışırken çok sessiz çalışması büyük bir avantaj. Eski tip moplar ve paspaslar yerdeki tozları ve kirleri güç kullanmadan temizlemekte zorlanıyor iken; Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici neredeyse güç bile uygulamadan yerleri temizleyebiliyor. 2 satte ful şarj durumuna gelmesi de bir avantaj.

Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici Alınır Mı?

Kullanımı çok kolay. Şarjı uzun süre kullanım için uygun. Temizlik bezleri kaliteli ve hemen yıpranmıyor. 2 saatte şarj olması büyük kolaylık sağlıyor. Bel ve bacak rahatsızlığı olanlara pratik ve daha az yorularak silme ve temizleme olanağı tanıyor. Çeşitli kampanya zamanlarında uygun fiyatlı bulabileceğiniz Kiwi KSC-4240 Kablosuz Yüzey Temizleyici mob ile paspas yapmanın efsane deneyimini sizlere sunar.

Başa dön tuşu