Elektronik

Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Son yıllarda ürettiği ev gereçleri ile bilinir hale gelen Kiwi firmasının akıllı ütü modeli Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? sorularını sorarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bununla birlikte Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü ile ilgili kullanıcı yorumlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Kıyafetlerin, nevresimlerin ve aklımıza gelecek daha pek çok şeyin ütüsüz kullanıldığı düşünülemez. Hem sağlık hem de görsellik için ütü olmazsa olmaz bir cihazdır. Ütü alırken hafif olması, seramik tabanlı olması, buhar basıncı gibi çok çeşitli kıstaslar bulunuyor. Kiwi KSI 6345 Akıllı ütü bu kriterlerin çoğunu karşılayabilen ve kolay ütü deneyimi sunan bir buharlı ütü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü Nasıl?

Kiwi akıllı buharlı ütü seramik tabanı ile giysilerin ve perdelerin üzerine akar gider. Yanma yapışma sorununu ortadan kaldırıyor. Prize taktıktan kısa süre sonrasında ısınıp ütü yapmaya hazır hale geliyor. 400ml su haznesi sürekli buhar modunda  50 ml/dk olarak çalışmaktadır. Şok buhar özelliği ile 150g buhar ile en inatçı kırışıklıkları bile açabiliyor.

Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Temizlemek için ekstra bir çaba sarf rtmeniz gerekmiyor. Şehir şebeke suları genellikle kireçli olduğu için ütülerin rezistanslarına çok zarar verebiliyorlar. Fakat Kiwi 6345 akıllı ütünün kireç önleme özelliği ile bu buharlı ütüyü daha uzun kullanma imkanına kavuşuyorsunuz. Ayrıca damla önleyici özelliği ile ütü yaparken ütü yaptığınız eşyanız yada kıyafetiniz ıslanmıyor. Hemen kullanıma hazır oluyor.

Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü Kullanıcı Yorumları

Buhar kazanlı ütümü her zman çalıştırmak kolay olmuyor. Bir kaç parça ütü için kocaman makineyi çalıştır, ısıt, topla… Hepsi ayrı bir dert. Bu sebeplerden dolayı Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü’yü A101 markette görüp satın aldım. Büyük ütüye alıştığım için biraz hafif geldi ama denemeye kararlıydım. Daha fişe takmamdan kısa bir süre sonra ısındığını görünce işte bu aradığım ütü dedim.

Seramik kaplama tabanı yağ gibi kayıyor. Su damlatmaması güzel düşünülmüş. İz bırakmanın önüne geçiyor. Kiraç olayı zaten Kiwi KSI 6345 akıllı ütüde çoktan çözülmüş. Çeşme suyu ile çalıştırsam dahi pek kireç olmuyor. Bu akıllı buharlı ütü hafif ama güzel ütü yapmaya imkan veriyor. İç çamaşırlarını da bu buharlı ütü ile ütülüyorum ve tam hijyen sağlamamda büyük yardımı dokunuyor.

Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü Alınır Mı?

Kazanlı ütü sahiplerinin en büyük problemi olan bir kaç parça ürün ütüleme işini Kiwi KSI 6345 Akıllı Buharlı Ütü ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanılan malzemenin kalitesi orta sınıf diyebiliriz. Seramik tabanı rahat ütü yapma imkanı veriyor. İndirim market zincirlerinin çoğu zaman kampanyalı ürünler listesinde yer alıyor ve gayet uygun fiyata satılıyor.

 

Başa dön tuşu