Elektronik

Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Küçük mutfak aletleri sektöründe ürettiği uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ile epey ilgi gören Kiwi markasının damacanadan otomatik su çeken pompa markası Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası Nasıl, Alınır Mı? ve Kullanıcı Yorumları konularında hazırladığımız yazımız sizlerle.

Şebeke sularının kullanılamaz hale geldiği Büyükşehirlerde ister istemez hazır damacana su kullanmak zorunluluk haline geldi. Yemekler, çaylar gibi gıdaları ve içecekleri mecburen hazır su ile yapmak zorunda kalınmaktadır. Damacanadan su almakta kimi zaman zahmetli bir iş haline gelmektedir. Kiwi Standlı su pompası bu sorununuza çözüm üretmek için tasarlanmış şahane bir damacana pompasıdır.

Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası Nasıl?

5.5 cm çapında damacanalara ve şişelere uygun olarak üretilen Kiwi KWP 8520 su doldurma işlemini hızlı bir biçimde yapar. Standı sayesinde su doldurmanızı pratik bir biçimde yapmanızı kolaylaştırır. Silkon yapıda olan iç borusu BPA içermeyen plastik malzemeden üretilmiştir. Toksik içermeyen maddeler kullanılarak imal edildiği için sağlığınıza zararı yoktur. Koku yapmaz ve dayanıklıdır. Usb kablosu ile şarj olabilen Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası 5-6 damacana suyu tek şarjla çekebilir. Şarjı çok kısa sürede dolar ve kısa sürede sürahi ve çaydanlığınızı doldurma imkanı tanır.

Elle çalışan pompalarda oluşan fazla ve dengesiz akım problemini bu Standlı Su pompasında yaşamazsınız. Kaliteli paslanmaz çelik uçlu çıkış borusu ince uçlu şişe ve kaplara kolay dolum yapmanıza yardımcı olur. Temizliği pratik ve çok basit biçimde yapılabilir. Cihazın standı damacananın üzerinde bir platform oluşturduğu için büyük avantaj sağlamaktadır. 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası Kullanıcı Yorumları

Azerbaycan’da yaşayan bir tanıdığımız misafirliğe geldiğinde neden elle çalışan su pompası kullandığımı merak etti ve Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası kullanmamı önerdi. Orada çok tercih edilen bir ürün olduğunu ve çok işe yaradığını söylediği için internetten sipariş verip satın aldım. Özellikle standlı olmasını istediğim için Kiwi 8520 Şarjlı su pompasını tercih ettim ve oldukça memnunum. Standı o kadar işe yarıyor ki muhakkak alınması gereken bir cihaz derim. El yordamı ile çalışan eski su pompası hem koku yapıyor hem de bileğimi zorluyordu. KWP 8520 ile tek tuşa basarak su almanın kolaylığını denemeden anlamanız biraz zor. Çelik ince borusu güzel görünüyor. Kibar ve şık tasarlanmış. Su taşması gibi bir derdim kalmadı.

Kiwi KWP 8520 Standlı Şarjlı Su Pompası Alınır Mı?

Zaman kazandıran ve konfor içeren Kiwi Kwp 8520 su pompası sağlığınıza önem verdiği için kaliteli ve BPA içermeyen plastikten yapılır ve en hızlı şekilde damacana içerisindeki suya erişiminizi sağlar. Kutu içinden çıkan Usb şarj kablosu destekleyen cihazlarda bile şarj olabiliyor. Pratik ve kolay su çekimi yapabildiği için mutfağınızda severek kullanabileceğiniz bir ürün olarak sizleri bekliyor.

 

Başa dön tuşu