BilgisayarElektronik

Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü Nasıl, İyi Mi?

Alman teknolojisi ile üretilmiş sıcak hava fritözü (airfryer) modeli olan Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü Nasıl, İyi Mi? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özelliklerini sizler için derledik.

Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü, 80 ila 200 derece sıcaklıkları arasında sıcak hava akımı (airfryer) yöntemi ile kızartma pişirme işlemi yapabilmek üzere üretiliyor. Isı ayarı, zamanlayıcıya sahip Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü, yağsız ya da az yağlı şekilde yiyeceklerinizi kurutmadan içi sulu ve yumuşak, dışı çıtır çıtır kızartarak sağlıklı ve hafif gıdalar hazırlayabileceğiniz şekilde konumlanmıştır.

Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü, zamanlama ve ısı ayarı yapabilmeniz size hazırlayacağınız yiyeceklerin kızarma ve pişme derecelerini kendiniz belirleyebilmeniz için imkân sunarak damak tadınıza uygun lezzetli yemekler yemeniz için olanak tanıyor. Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü, bulaşık makinesinde yıkanabilen haznesi, sepeti ve tepsisi ile size temizlik konusunda bile avantaj sağlıyor.

Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü, 1700 W gücünde ve 6 Lt kapasitesinde bir airfryer olup 8 ön ayarlı programlama özelliği ile hazır pişirme seçeneği sayesinde dokunmatik ekranına tek tuşla komut girerek siz yemeğin başında durmadan kolayca istediğiniz yemeği yapabiliyor. Cam kapaklı haznesinden yemeğin pişme, kızarma durumunu görerek isterseniz yemeğe müdahale edebilirsiniz.

Kochler 6 Lt Airfryer Sıcak Hava Fritözü Kullanıcı Yorumları

Herkesçe bilinen bir indirim marketten alışveriş yaparken aktüel ürünler kısmından görüp beğenerek aldım. Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü, pratik kullanımı, kolay temizliği ile çok çabuk benimsediğim bir cihaz oldu. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saatinde kullanabiliyorum.

Kekler, pastalar, börekler, çıtır çıtır patatesler ve daha aklıma gelmeyen nice gıdayı ister yağsız ister az yağlı bir tarzda harika bir şekilde kısa sürede hazırlıyorum.

Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü, haznesinin ön tarafından  cihazım içerisini görebilmeniz çok iyi oluyor. Bazen karşısına geçip nar gibi kızarmış fakat kendi yağı ve suyu ile kızaran tüm tavuğu gördüğümde iyi ki almışım düşüncesine kapılıyorum.

Komşularımda bende Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü olduğunu öğrendiler. Ara sıra yemek hazırlamak için isteseler bile kesinlikle paylaşamıyorum. Mutfağımda gözümün önünden ayırmadığım Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü, resmen elim ayağım oldu. Tüm yemek çeşitlerini tek başına yapabilen bu sıcak hava fritözü sayesinde mutfakta geçen zamanım yarı yarıya azaldı ve artan zamanı başka işlerim için kullanabiliyorum.

Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü İyi Mi, Alınır Mı?

Kalite olarak bir hayli iyi bir cihaz. Zaten markanın diğer ürünlerini bilen biliyor kalitesini. Hacmi ortalama bir ailenin yemek ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. 24 ay garantili satılan Kochler 6 L Airfryer Sıcak Hava Fritözü, indirim marketlere sıkça geldiği için kampanyalar takip edilerek uygun fiyata alınabilir.

Büyük hacimli haznesinde tek seferde tüm tavuk dahil bir çok şeyi pişirerek zamandan ve enerjide tasarruf sağlıyor. Sıcak hava sirkülasyonu yöntemi ile yemek pişiren bu sıcak hava fritözü ile yemek hazırlamak için ayırdığınız zaman yarı oranla azalabiliyor.

Kurutma, közleme gibi kış ayları için yapılabilecek hazırlıklar için bu cihaz en büyük ve en pratiklik içeren bir yardımcınız rolüne bürünebiliyor. Gerek hacmi gerekse kısa sürede hazırlığı bitirebilmesi ile tercih edilebilir bir cihaz durumunda bulunuyor.

Kochler 6L airfryer Sıcak Hava Fritözü sağlıklı beslenmek isteyen, fazla zararın oluşturabileceği zararlardan korunmak isteyenlerin ve tek cihazla birden yemek hazırlama işlevini yerine getirmek isteyen kişilerin tüm bu isteklerini karşılayacak seviyede olması nedenli bir cihaz olduğuna işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu