BilgisayarElektronik

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer Nasıl Ve İyi Mi?

Ülkemizde yarım asra yakın endüstriyel mutfak gereçleri üretimi ile biline ve elektronik mutfak ürünleri üretimi de yapan Karaca markasının airfryer modeli Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri Neler? başlıkları altında değerlendiriliyor.

Teknolojinin yeniliklerini endüstriyel yemek aletleri alanında olduğu gibi mutfak cihazlarına da yansıtan marka Karaca’nın sıcak hava dolaşımı sistemi ile yemek hazırlayan modeli olan Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, özellikleri ile dikkat çekiyor.

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer Nasıldır, Özellikleri Neler?

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, ızgara ,kızartma, gibi yiyecek çeşitlerini az yağlı yada yağsız şekilde hazırlamak üzere tasarlanıyor. 1700 W gücünde olan Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, 8 farklı pişirme modunda istediğiniz şekilde hazırlamanıza olanak sunuyor. 6.5 L hazne kapasitesinde 1.2 kg yiyecek pişirebiliyor. Kızartmalar için dizayn edilen sepeti ve dinamik hava akım teknolojisi ile hazırlayacağınız yemeği kurutmadan hazırlayabiliyor. Dokunmatik kontrol panelinde bulunan ısı ayarı, zamanlayıcı, hazır sinyali, otomatik kapanma gibi özellikleri ile Korkmaz A888 Air Max Air Fryer’in kullanımını da basitleştiriyor.

Kaymaz ayakları, ısıya dayanıklı gövdesi, soğuk dokunuş kulpu sayesinde istenmeyen yaralanmaları engelliyor. Pratik kullanımının yanında koruyucu önlem için bu özellikleri ile donanmış olması Korkmaz A888 Air Max Air Fryer’in markanın endüstriyel ürünlerde kullandığı önlemleri bu ürüne de ilave olarak eklemiştir.

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer’in başka bir avantajı ise kolay temizlenebilir olması olarak değerlendirilebilir. Bulaşık makinesinde rahatça temizlene bilen aparat ve aksesuarları sayesinde size ekstra kolaylık tanıyor.

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer Kullanıcı Yorumları

 

Eşim aşçı olduğu için mutfak eşyaları konusunda epey bilgi sahibidir. Çalıştığı catering firmasında  kullanılan Korkmaz markasının ürünlerinden memnun olduğu için airfryer almak istediğimde Korkmaz A888 Air Max Air Fryer  alıp getirdi.

Cihaz gerçekten çok kaliteli ve kullanımı gayet kolay. Yağsız ve az yağlı yemek hazırlayabiliyor olması ise gerçekten mükemmel. Mide rahatsızlığım olduğu için yağlı yemekler dokunuyor mideme.

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, az yağlı yada yağsız yiyecekler hazırladığı için benim gibi rahatsızlığı olanların tercih edebileceği bir airfryer. Ayrıca çocuklar bile artı yağlı patates kızartmasını beğenmiyor. Hem sağlıklı hem lezzetli yemek yeme fırsatı tanıdığı için Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, mutfağımın baş köşesinde duruyor.

Korkmaz A888 Air Max Air Fryer İyi Mi?

Paslanmaz çelik gövdesi ürünü ilk gördüğümüzde dikkat çekici hale getiriyor. Ebatları sayesinde fazla yer kaplamayarak yerden ilave  kazanmamıza imkan tanıyor. Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, önleyici güvenlik etkenleri ile yanıktan oluşan kaza vakalarını azami dereceye indiriyor.

Fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında gayet uygun duruyor. Korkmaz A888 Air Max Air Fryer, başarılı bir airfryer modeli olarak satış listelerinde de bir hayli üst sırada yer alıyor. Günlük yapacağınız yiyeceklerin yanında sezonluk hazırlıklar gibi uğraşı gerektiren hazırlıklarınızı bu sıcak hava fritözünü kullanarak gayet kolay ve pratik biçimde yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu