Elektronik

Kumtel Dilimli Radyatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yerli ve kaliteli ürünler üreten Kumtel markasının 9 dilimli yağlı radyatör modeli Kumtel Dilimli Radyatör Nasıl, Alınır Mı? ve Özellikleri konulu yazılarımızla karşınızdayız. Bunun yanında Kullanıcı Yorumlarını da sizlere aktaracağız.

Kışın barınma ihtiyacından sonra gelen en önemli ihtiyaç hiç şüphesiz ısınma ihtiyacıdır. İklime, mevsime ve bölgesel konuma göre farklı ısınma yöntemleri ve cihazları vardır ve kaliteli cihazlara rağbet daha akılcıdır. Kumtel 9 dilimli radyatör de gerek kalitesi gerekse sağlamlığı ile benzerlerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Kumtel Dilimli Radyatör 2000W Nasıl?

Maksimum 2000W’a kadar güçle ısınma sağlayabilen 9 dilimli Kumtel Radyatör ile kış aylarında sıcacık bir ortamda yaşamanız mümkündür. 3 farklı ısı ayarı tercihi ile seçimi size bırakan Kumtel yağlı radyatör yağın geç soğuma özelliği ile daha uzun süre sıcaklık imkanı tanır. Kolay kullanılabilen ısı ayar düğmesi ile istediğiniz sıcaklığa gelene kadar çalışır ve otomatik sensörü ile belirlediğiniz sıcaklık azalana kadar ara verir. Siyah ve beyaz iki rek seçeneği bulunur ve iki renkle de şık bir görünüm sunar.

360 derece dönebilen tekerlekleri ile ortam içinde veya farklı ortama taşıma sırasında zorluk çekmezsiniz. Kablo saklama bölmesi işiniz bittiğinde kablonun ayağınıza dolaşmasına engel olur. Dikey pozisyonda kullanılabilen Kumtel radyatör ile kısa bir sürede bulunduğunuz bağımsız bölgeyi ısıtabilir ve istediğiniz süre içerinde aynı sıcaklıkta tutabilirsiniz. Devrilme ve aşırı ısınma emniyeti bulunur. Bu özellikle istenmeyen durumların önüne geçerek güvenliğinizi ön planda tutmuş olur.

Özellikleri

  • Isıtıcı Tipi: Yağlı
  • Kullanım Pozisyonu: Dikey
  • Dilim Sayısı: 9 cm
  • Yükseklik: 64 cm
  • Genişlik: 25 cm
  • Derinlik/Çap: 48 cm
  • Isın Kademe Sayısı: 3
  • Devrilme Emniyeti: Var
  • Aşırı Isınma Emniyeti: Var
  • Renk Seçenekleri: Siyah/Beyaz

Kumtel Dilimli Radyatör Kullanıcı Yorumları

Küçük çaplı bir ofisimde iki kişi muhasebe işi ile uğraşıyoruz. Yerimiz küçük fakat izolasyonu iyi olmadığı için merkezi sitem çalışmasına rağmen ısınmakta zorluk çekiyoruz. Geçen kış bu soruna çözüm ararken Bim aktüel ürünler kataloğunda Kumtel Dilimli Radyatörü görüp özelliklerini araştırdım. Tam bizim ihtiyacımızı karşılayacak bir üründü. Fiyatı da oldukça ucuz satıldığı için tereddüt etmeden aldık. 3 kademeli ısıtma ayarı ve r fakat biz hep 2. derecede kullanıyoruz ve yeterli oluyor. Tekerlekleri oldukça kaliteli. İstediğimiz yere çekiyor veya taşıyoruz. Devrilme emniyeti olması harika düşünülmüş bir özellik. Bir kaç sefer akşam kapatmayı unutarak eve geçtik. Sabah geldiğimizde otomatik sensörleri sayesinde ısıyı muhafaza edip kapanmıştı. Bence çok işe yarayabilecek tarzda ve kaliteli bir ısıtıcı.

Kumtel Dilimli Radyatör Alınır Mı?

Küçük mekan ve ortamları ısıtmak için gayet yeterli ve pratik bir ısıtıcı diyebiliriz. Gerekli emniyet donanımları mevcut olduğundan gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Yağlı sistem bir ısıtıcı olduğu için hemen soğumaz ve ortamı belirli bir süre daha aynı sıcaklıkta tutmayı başarır.

Başa dön tuşu