BilgisayarElektronik

Kumtel Fastfryer XL Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ülkemizde bir çok elektronik mutfak aleti üretimi gerçekleştiren Kumtel‘in 5.5 L t hacme sahip ürünü olan Kumtel Fastfryer XL Airfryer  hakkında Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri konu başlıkları altında  inceleyeceğiz.

Kızartılmış ürünler hemen hemen çoğu insanın hayır diyemeyeceği yiyecekler içinde yer alır. Fast food yemek kültürünün giderek yaygınlaştığı günümüzde bu tarz yiyeceklerin sağlığı konusunda fazla yağ kullanımından ötürü endişeler giderek artıyor.

Kumtel Fastfryer XL Airfryer  bu sorunu çözmek için üretilen airfryer ürünlerinin yerli ve tanınan bir markası olarak karşımıza çıkıyor. Kumtel Fastfryer XL Airfryer piyasada var olan emsallerine göre fiyatı ve kapasitesinden ötürü daha çok tutuluyor.

 

Kumtel Fastfryer XL Airfryer Nasıl, Alınır Mı?

Airfryer cihazlarının fiyat aralıkları çok farklı olabiliyor. Orta  hacimli bir yağsız fritöz (airfryer) almak istiyorsanız Kumtel Fastfryer XL Airfryer, piyasada fiyatına göre en iyi cihazlardan bir tanesidir. Sıcak hava sirkülasyonu ilkesi ile yemek pişiren cihaz az yağlı ve tamamen yağsız yemek pişirebilme fonksiyonları ile kızarma, kavurma, fırınlama gibi çok tercih edilen yemek hazırlama yöntemlerini rahatlıkla kolayca yapabiliyor.

Yemek pişirme ve kızartma yapmak konusunda üstüne düşeni fazlasıyla yerine getiren Kumtel Fastfryer XL Airfryer  fiyat/performans ürünü olarak baktığınız zaman alınabilecek en iyi airfryerlardan bir tanesidir.

Kumtel’in küçük ev aletlerindeki başarısını Kumtel Fastfryer XL Airfryer’da da görmekteyiz. Kumtel Fastfryer XL Airfryer hızlı pişirme fonksiyonu sayesinde ani gelişen yemek organizasyonu gibi beklenmedik durumlarda en büyük kurtarıcınız olacak bir üründür. Kısa sürede yemek pişirme özelliği ve tam istediğiniz sıcaklık ve zamanda hazırlama seçenekleri bu cihazı daha da başarılı bir konuma taşıyor.

Kumtel Fastfryer XL Airfryer, hazırladığı yağ buharında pişen patates, sebze, et ve tavuk kızartmaları  ile hem lezzet hem de sağlık içeren yemeklerle mutfağınızın vazgeçilmezi haline gelecektir. Hem sağlıklı hem lezzetli yemekler hazırlama özelliğine sahip bu sıcak hava fritözü ile mutfakta başarılı bir şefe dönüşmeniz oldukça mümkün görünüyor.

Kumtel Fastfryer XL Airfryer Kullanıcı Yorumları

Annemin sürekli ne hazırlayacağım şikayetlerinden sıkılıp internette alternatif yemek tarifleri ararken bir reklam sayesinde Kumtel Fastfryer XL Airfryer’i gördüm. A101, Bim, Şok gibi indirimli marketlerde satıldığını da araştırma yaparken öğrenmiş oldum. Bir indirim marketten Kumtel Fastfryer XL Airfryer aldım. Annem başlarda kullanırken endişeli ve ön yargılı davrandı. Fakat sonuç gerçekten çok güzel.

Kumtel Fastfryer XL Airfryer, basınçlı hava sistemi ile kızartmaları kurutmadan tam tazelik ve lezzette hazırlıyor. Tavuk kanadı yemeyi evde ki herkes sevdiği için sıklıkla bu yemeği pişiriyoruz. Kumtel Fastfryer XL Airfryer yağsız bir şekilde kızartma işlemini yaptığı için çıtır çıtır bir lezzet sunuyor.

Ayrıca sebze, meyve kurutma, kızartma işlevlerinin yanında kek, pilav gibi yiyecekleri de diğer fırın ve ocaklara göre çok seri bir şekilde hazırlama özelliği de bulunuyor. Eve gelen misafirler de Kumtel Fastfryer XL Airfryer hakkında soru yağmuruna tutuyorlar. Hele bir de Kumtel Fastfryer XL Airfryer’de hazırlanan yemek sofralarında başka bir konu geçmiyor.

 

Kumtel Fastfryer XL Airfryer Özellikleri

  • 1500W ( Maksimum Güç )
  • Kızartma Pan 4.7L
  • Kızartma Sepeti Kapasite 4L
  • Ürün Hacmi 5.5L
  • 60 Dakikalık Zamanlayıcı ile Otomatik Kapatma
  • 200C kadar Ayarlanabilir Sıcaklık
  • Hızlı Pişirme Sepeti
  • Paslanmaz Çelik Parçalar
  • Isıya Dayanıklı Metal İç Yüzey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu